Powerbank 10000mAh Yosonda YXD-A37

990 L

Ka stok

KODI: I-72121247 Kategori: , Etiketime: ,

POWERBANK 10000mAh YOSONDA YXD-A37

Powerbank me kapacitet 10000mAh per karikimin e pajisjeve tuaja kurdo qe ju nevojitet.

Perdorni telefonin tuaj gjate gjithe kohes pa u shqetesuar nese nuk ka bateri mjaftueshem.

Ekrani smart led tregon fuqine e mbetur te karikuesit te jashtem.

Ky karikues i jashtem eshte i pershtatshem me pajisjet qe suportojne 1/2.1A USB*3/Micro/Type-C Port.

Kontrolli Inteligjent IC mund te parandalojë efektivisht mbingarkesën e bankës suaj të energjisë, mbitensionin, mbitrymën dhe qarkun e shkurtër.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Powerbank 10000mAh Yosonda YXD-A37”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powebank 10000mah yosonda shitje online ne dyqan taxi

Powerbank 10000mAh Yosonda YXD-A37