PowerBank Portable | Mini Cu 10000mAh

2,200 L

Ka stok

 • Dizajn kompakt dhe i vogel.
 • Praktik dhe mund te merret kudo me vete.
 • Kapaciteti: 10000mAh.
 • Dalja 1: 5V / 2.1A.
 • Dalja2: 5V / 2.1A.
 • Me 2 dalje USB.
KODI: power-bank-1000mAh-basesus Kategori: ,

POWERBANK PORTABLE MINI CU 10000mAh

Baseus PowerBank me bateri të përparuar dhe me dendësi të lartë Li-polimer të personalizuar, te cilat e bëjnë atë më të qëndrueshem dhe me efektiv ne karikimin e pajisjes suaj.

PowerBank | Dual Output | Single Input

Baseus Power Bank vjen me 2 dalje USB 2.1A dhe nje hyrje mikro duke rregulluar keshtu në mënyrë inteligjente prodhimin e energjisë për të dhënë karikim të shpejtë dhe efikas për secilën pajisje të lidhur.

Mbështet karikimin gjatë shkarkimit duke u lidhur me pajisjen që do të karikohet, dhe duke nxjerr në mënyrë inteligjente rrymën që përputhet automatikisht me pajisjen e cila pershtatet me nevojat e telefonit tuaj. Ju do te mund te karikoni ne menyre perfekte telefonin tuaj dhe ne te njejten kohe PowerBank.

Cipi i energjisë aktivizon sistemin e mbrojtjes deri ne 10 herë gjatë karikimit për të maksimizuar mbrojtjen e telefonit. Në përputhje me të gjithë telefonat mobil, pajisjet mikro USB.

Me nje dizajn kompakt dhe te vogel. Mund t’a merrni kudo me vete!

Nëse jeni duke kërkuar diçka elegante, jo të rëndë, por të lehtë për t’a mbajtur kudo me vete dhe të fuqishëm. Atehere ky PowerBank është zgjedhja e duhur.

SPECIFIKAT:powerbank baseus fully adaptive blerje online dyqan taxi
 • Kapaciteti: 10000mAh
 • Dalja 1: 5V / 2.1A
 • Dalja2: 5V / 2.1A
 • Ekran: Ekran me ngjyra
 • Praktik dhe i lehte.
 • Ne perputhje me te gjithe telefonat mobil dhe pajisje mikro USB.
 • Mund t’a merrni kudo me vete.
 • Mbrojtje te telefonit tuaj gjate karikimit.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Lloji

Power Bank

Be the first to review “PowerBank Portable | Mini Cu 10000mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank portable 10000mAh blerje online dyqan taxi

PowerBank Portable | Mini Cu 10000mAh