Fast Charger Cable Type C LDNIO | Fishe Type C

490 L

Ka stok

Karakteristika
Gjatesia 1 meter.
Material PVc me cilesi te larte.
Dizajn i sheshte.
Siguron rryme maksimale te ngarkreses deri ne 2.4A.
Transmetim i te dhenave ne menyre te sigur te sigurte dhe me shpejtesi te larte.
Ngjyre blu.
KODI: H-TYPEC-LDNIO Kategori: ,

TYPE C FAST CHARGER CABLE | LDNIO

Fishe Type C Fast Charger Cable LDNIO

Fishe Karikimi e sheshte USB C. Eshte rezistent ndaj konsumit dhe krijimit te nyjeve. Perdoret per te shekmebyer te dhena ose per te karikuar pajisjet tuaja.
Karakteristika
Gjatesia 1 meter.
Material PVc me cilesi te larte.
Dizajn i sheshte.
Siguron rryme maksimale te ngarkreses deri ne 2.4A.
Transmetim i te dhenave ne menyre te sigur te sigurte dhe me shpejtesi te larte.
Ngjyre blu.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Fisha Usb

Be the first to review “Fast Charger Cable Type C LDNIO | Fishe Type C”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fast charger cable type c ldnio

Fast Charger Cable Type C LDNIO | Fishe Type C