Mini Speaker HiFi | Portable Speaker

4,500 L6,000 L (-25%)

Ka stok

Portable Speaker .
I lehte per tu mbajtur me vete .
Teknologji e komunikimit me vale te shkurtra qe eshte e fuqishme dhe efikase.
Lidhje te lehte pa kabllo.

KODI: 2017020233 Kategori: , Etiketime: , ,

BOKS ME BLUETOOTH DHE DRITE

Mini Speaker HiFi Musky | Touch | USB | Light | TF Card | Dyqan Taxi

Tinguj fantastik ne duart tuaja me mini speaker HiFi . Jetojeni jeten me muzike qe transmetohet nga nje altoparlant kompakt. Teper i lehte per t’u mbajtur me vete.Bluetooth eshte nje teknologji e komunikimit me vale te shkurtra qe eshte e fuqishme dhe efikase. Teknologjia lejon lidhje te lehte pa kabllo. Bluetooth, te tilla si smartphone, tableta apo laptope. Keshtu qe mund te shijoni lehtesisht muziken tuaj te preferuar, tingujt nga videot ose lojerat ne kete altoparlant fantastik. Ju lejon te luani muzike me me shume volum dhe e mban ate cilesi te larte, edhe kur bateria eshte e ulet.Parandalon shtremberimin e audios. Nese doni te lidhni nje MP3 apo nje pajisje tjeter e cila nuk ka Bluetooth mund ta realizoni me se miri nepermjet portes Audio-in.

Boks me Bluetooth Musky Dyqan Taxi Tirane Durres

BOKS ME BLUETOOTH DHE DRITE

Sensor me prekje ne pjesen e siperme
3 Nivele te drites
Suporton karte memorje
Radio FM
ALARM
Bluetooth


Boks me Bluetooth Musky  | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini Speaker HiFi | Portable Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mini Speaker HiFi Portable Speaker Dyqan Taxi

Mini Speaker HiFi | Portable Speaker

4,500 L6,000 L (-25%)

Shto ne Shporte