JBL Speaker Soundbar Albania | Boks me Bluetooth

1,990 L2,200 L (-10%)

Ka stok

Boks me bluetooth radio Fm elektrik JBL

Specifika

5W , TF card, U disk , FM RADIO , Elektrik

Kutia permban:
1x Boks me bluetooth
1x Kabell  karikimi

KODI: boks-jbl-elektrik Kategori: , Etiketime: ,

BOKS ME BLUETOOTH DHE ELEKTRIK JBL

JBL Speaker Soundbar | Dyqan Taxi Albania

Boks me bluetooth elektrik per te degjuar muzike ne shtepi, pushime, kamping, plazh, udhetime etj.
Ne kombinim me nje telefon celular dhe nuk do te ngeleni kurre vetem

Shijoni kenget tuaja te preferuara muzike mp3 me kete boks muzike.

Bluetooth Speaker JBL + Flash Light | Dyqan Taxi Albania

ka nje dizajn shume modern per tu mbajtur kudo ne kamping, plazh apo eskursione ne natyre.
Teknologjia Bluetooth ju mundeson te lidhni telefonin tuaj Android Apple apo Windows me kete altoparlant me bluetooth duke perdorur lidhjen me bluetooth dhe duke degjuar muzike ne cdo kohe, kudo.

JBL SoundBar me Drita Led

Ky altoparlant JBL jo vetëm që prodhon tinguj të qartë, por është gjithashtu i dizajnuar me drite LED.
Dritat led mund te perdoren si elektrik gjate nates ne mungese te energjise apo per te krijuar nje ambient.
Ky boks me bluetooth ka te integruar JBL Connect per nje tingull sa me te bukur dhe te paster.
Ky boks me bluetooth eshte nje shoqerues gjate oreve te nates kur ju duhet ndricim artificial
duke ju vene ne dispozicion elektrikun e integruar

Bateria dhe koha e punes

Bateria e ketij boksi zgjat shume pasi eshte i pajisur te rikarikueshme per muzike qe zgjat.
Rikarikim i shpejte me fishen USB , lidhur me karikuesin tuaj te telefonit .

Radio FM –  JBL Speaker

JBL Speaker Soundbar Albania 

Boks me Elektrik Jbl Dyqan Taxi

Nese ju merzitet muzika e arkivuar te kjo pajisje atehere mund te perdorni radio fm te integruar ne kete boks.
Fisha USB funksionon si antene per te kapur valet e radios .

Kombinuar me nje telefon Xiaomi per me shume bass.

Boksi me Bluetooth eshte nje shoqerues ideal per te gjitha moshat – ne shkolle apo ne pune.
Te gjithe kemi nevoje per nje shoqerues te luaj muzike per ne gjate gjithe kohes
per kete vjen ne ndihme Bluetooth Speaker JBL

Ndertoni ekosistemin tuaj duke lidhur smartphone-in me kete bluetooth speaker per te forcuar pervojen e degjuarit.

Specifikimet Teknike | Boks muzike me Bluetooth JBL | Elektrik

Pesha e Produktit: 0.3
Marka: JBL
I pershtatshem me te gjitha pajisjet.
Porte USB
Output: 10-20Watt

Si mund ta porosis kete boks me bluetooth ?

Blerje online eshte shume e thjeshte , Klikoni te produkti dhe shtojeni ne shporte.
vendosni te dhenat tuaja si emer mbiemer adrese dhe klikoni Kryej Porosine.

Dyqan Taxi do ju kontaktoje ne telefon per detajet e transportit dhe cdo gje tjeter.

Dyqan Taxi – Dyqan Online per blerje te sigurta ne Shqiperi.

Be the first to review “JBL Speaker Soundbar Albania | Boks me Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike jbl Boks me bluetooth elektrik per muzike dyqan taxi bluetooth speaker

JBL Speaker Soundbar Albania | Boks me Bluetooth

1,990 L2,200 L (-10%)

Shto ne Shporte