Xiaomi ne Dyqan Taxi – Celulare & Aksesore – Pajisje rrjeti

Xiaomi Mi

Xiaomi Mi 8 | Xiaomi ne Dyqan Taxi| Celulare & Aksesore te ndryshem | Redmi Note 7 | Pocophone | Mi Band | Airdots | Android TV Box |

| Xiaomi | Lider boteror | i cili operon me nje game te gjere produktesh ne treg.
Jo vetem gjigand persa i perket sasise, por dhe me produkte cilesore te nje nje kualiteti te larte.

Redmi note 7 pocophone xiaomi redmi note 5

| Redmi Note 7 | Smartphone per foto profesionale ne cdo ore te dites  |
Kater piksela | Per me shume qartesi.
Me nje prekje te vetme kamera juaj kap automatikisht disa imazhe dhe i kombinon ne nje foto te vetme cilesore. | Redmi Note 7 |
Perdor sensorin e tij prej | 48MP | i cili eshte kater here me i madh se sensoret e zakonshem prej | 12MP |
Me kete sensor nje piksel i vetem mat vetem 0.8μm duke ofruar shkrepje mahnitese te fotove tuaja.
Me rezolucionin qe disponon | 2340*1080 | Piksel Ekrani i tij mund te garoje dhe me cilesine e televizoreve HD.
Xiaomi Redmi Note 7 – Celulari me i preferuar ne kategorine ekonomike

Porosit online Xiaomi Redmi Note 7

Mi Band 4 | Tracker i Fitness-it | Smart Bracelet |

smart band xiaomi mi band smart watch

Bazuar ne | Mi Band 3 | gjenerata e kater-t azhornon algoritmin e tij . Kjo per te qene me i sakte ne regjistrimin e niveleve te aktivitetit tuaj.
Hapa | distanca | ritmi | kalorite e djegura | minutat aktive. | Modlaiteti i gjumit | statusi i rrahjeve te zemres | parashikimi i motit |
Te gjithe keto ne | Mi Band 4 |
Mund te kontrolloni historine ditore | javore | mujore per nje program stervitje te specifikuar.

Pocophone F1 | Performance Superiore !
Pocophone F1 | punon me platformen | Mobile Qualcomm Snapdragon. | Qe do te thote se ju merrni motorrin e fuqishem AI nga | Snapdragon | me chipin e tyre te fundit 10nm.
Mbajeni smartphone -in tuaj ne gjendje te mire dhe te ftohte fale teknologjise | LiquidCool |
Nuk ka rendesi sesa shume po luani, procesori ofron qendrueshmeri dhe stabilitet per performance te larte.
Bateria | 4000mAh | me | Fast Charger. | Arrin ti rezistoje nderkohe qe ju jeni duke e perdorur smartphone -in tuaj.
Kamera e dyfishte A1 | 12MP+5MP | ofron autofokus te dyfishte | Rrit cilesine dhe ndricimin e fotove.
Kapni momente te paharrueshme.
Ekrani me i mire | Full Screen | dhe rezistent, mund ta perdorni telefonin pa asnje shqetesim.

Xiaomi Mi 8 | Mi 8 Lite | Smartphone |

Dizajn plot stil. | Me trup prej xhami kendet e rrumbullakosura. | Ekrani ofrojne nje | Dizajn Elegant | Te persosur |
Me piksela te medhenj. | Fotografite tuaj do te jene mahnitese Diten | Naten |
Xiaomi | me kamera te dyfishte. | AI | ndricon dhe nxjerr detajet e fotografive gjate nates.
Fokusimi Automatik. | Dual Pixel | lejon | Mi 8 lite| te fotografoje me shpejtesi.
Procesore | Qualcomm | te permiresuar plotesisht per nje eksperience te optimizuar te lojerave grafikisht te ngarkuara. 

Xiaomi Power Bank | Karikues i nje kualiteti te larte |
Karikoni pajisjet tuaja kudo qe te jeni .
Me kapacitet | 20000mAh | e mrekullueshme per udhetime | kampe |
Lehte per tú kontrollluar | Shtypni butonin e energjise ne ane per ta aktivizuar dhe fikur |
Mund te perdoret si karikues | iPhone | Samsung | LG etj .
Karikon shpejte dhe siguron pajisjet tuaja .
Power Bank | ka nje madhesi te vogel dhe praktike qe ju lejon ta mbani lehte me vete.

Router Wifi | Mi 3C | Xiaomi |

Router Wifi Xiaomi

Ne kete epoke te Internetit, shumica prej nesh instalojne nje | Router Wifi | ne shtepi .
Kjo per te sjelle avantazhet e Internetit ne te gjitha pajisjet tona wireless .
Si mund te permbendim telefonat inteligjente | laptopet | TV inteligjente | media player streaming |
Xiaomi | Kohet e fundit ka lançuar nje ruter wireless | te fuqishem | te zgjuar | te pasur me tipare te quajtur | Mi Router 3C |
Ky ruter wifi mund te perdoret per shtepi | zyra te vogla | i cili duket mjaft elegant per tu perputhur me dekorimin tuaj te shtepise.

Android TV Box | Mi Box S |

Android Tv box | me i fundit nga | Xiaomi | vjen me versionin 8.1 dhe | PatchWall | te instaluar per nje eksperience maksimale dhe nje shpejtesi te larte .
Shikoni Netflix | Youtube | luani lojra | Kryeni te gjitha veprimet qe deshironi me | Mi Box S |

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem ne perzgjedhjen e partnereve te tij  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet. Xiaomi Celulare & Aksesore | Elektronike | Xiaomi Mi 8 |
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

A jane produkte per Europe?

Te gjitha produktet Xiaomi jane Global – Prodhim per Europe

Si mund te blejme online?

Mund te blini online ne Dyqan Taxi ose tel 0682141111

Jam pak skeptik per Xiaomi nese ja vlen si cilesi?

Xioami jo me kot klasifikohet si Apple i Kines.
Super Cilesi ne cmim me te ulet

Lini një Përgjigje

Main Menu