Xiaomi Redmi Note 7 | Global Version | Best price Albania

22,900 L24,900 L

S’ka stok

Specifikimet

Rrjeti:4G
Dimensionet: 159.2*75.2*8.1mm
Pesha:180g
Ekrani:6.3inch
Redmi Note 7 me Sistem operativ:Android 9.0 (Pie); MIUI 10
CPU:Octa-core (4×2.2 GHz Kryo 260 & 4×1.8 GHz Kryo 260)
Kamera:48+5MP ose 12+2MP Dual-LED flash, panorama,HDR
Selfie:13MP
Bateria:4000mAh

32GB64GB
Pastro
KODI: xiaomi-redmi-note-7 Kategori: , , Etiketime: , , , ,

REDMI NOTE 7 | GLOBAL ALBANIA

Xiaomi Redmi Note 7 | Global Version | Price | Europe | Dyqan Online Albania |

Redmi Note 7 smartphone per foto profesionale ne cdo ore te dites !
Kater piksela per me shume qartesi.
Sa me shume piksela aq me te pastra jane imazhet.
Perdor sensorin e tij prej  48MP i cili eshte kater here me i madh se sensoret e zakonshem prej 12MP.
Me kete sensor nje piksel i vetem mat vetem 0.8μm duke ofruar shkrepje mahnitese te fotove tuaja.

Me nje prekje te vetme kamera juaj kap automatikisht disa imazhe dhe i kombinon ne nje foto te vetme cilesore me Redmi Note 7.
Jepini me teper ndricim fotove tuaja dhe realizoni foto te prodhuara me nje cilesi te larte.

XIAOMI ALBANIA | REDMI NOTE 7 | BEST PRICE

redmi note 7 ne dyqna taxi smartphone xiaomi

Ekrani Dot Drop

Ekrani eshte zgjidhja e duhur per te maksimizuar hapesiren e ekranit te Xiaomi Redmi Note7  dhe per te pershtatur kameren e perparme.
Me rezolucionin qe disponon 2340*1080 Piksel mund te garoje dhe me cilesine e televizoreve HD.

Bateria qe nuk fle kurre vetem me Redmi Note7.
Bateri ultra e madhe qe do te thote kohezgjatje te jashtezakonshme dhe kohe karikimi super e shpejte.

Perdorimi i Snapdragon 660 dhe vecorite AI sjellin performance te shpejte dhe kohe reagimi te pabesueshme nga aplikacionet dhe lojrat.

Xhami qe ai posedon eshte kater here me i forte se gjeneratat e meparshme dhe ne te jane perdorur perforcime per te ruajtur me mire cepat delikate.

Smartphone Xiaomi ne Dyqan Taxi

smartphone xiaomi ne dyqan taxi

Specifikimet | Xiaomi Redmi Note 7 | Global Version | Europe | Albania | Price | 

Marka:  Xiaomi 
Lloji i Rrjetit: 4G
Dimensionet: 59.2*75.2*8.1mm
Pesha: 180g
Ekrani: 6.3inch
Tipi i Ekranit: IPS LCD
Redmi Note 7 me Sistem operativ: Android 9.0 (Pie); MIUI 10
CPU: Octa-core (4×2.2 GHz Kryo 260 & 4×1.8 GHz Kryo 260)
Karta e Memories: MicroSD deri ne 256GB
Kamera: 48+5MP ose 12+2MP Dual-LED flash, panorama,HDR
Selfie: 13MP
Bateria: 4000mAh
WLAN: Po
Bluetooth: Po
USB: Type C 10
Radio: Po
GPS Redmi Note 7: Po


Dyqan Taxi  tregohet i kujdesshem ne perzgjedhjen e partnereve te tij  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet Xiaomi Celulare & Aksesore Elektronike
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Bli Online pajisje Xiaomi ne cmimin me te mire ne Shqiperi | Dyqan Taxi ALBANIA
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Memorja

32GB, 64GB

Be the first to review “Xiaomi Redmi Note 7 | Global Version | Best price Albania”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi redmi note 7 dyqan taxi nline smartphone blerje

Xiaomi Redmi Note 7 | Global Version | Best price Albania

22,900 L24,900 L