PocoPhone M3 Xiaomi | 128 GB ne shitje online

22,000 L

Ka stok

PocoPhone M3 Xiaomi

RAM memorie në GB: 4 GB

Kamera e pasme: 48 MP + 2 MP + 2 MP

Kamera e përparme: 8 MP

KODI: pocophone-m3-xiaomi-128-gb Kategori: ,

POCOPHONE M3 XIAOMI 128 GB

Telefoni Poco M3 eshte gjithcka qe ju nevojitet ne nje pajisje te vetme; performance e mire, ekran i madh  FullHD + IPS, aparat fotografik 48MPx, bateri gjigande 6000mAh, ngjyra te gjalla dhe tipare moderne.Poco phone M3 128 gb dyqan taxi

Ekrani 6.53 “IPS ka rezolucion te plote HD, kende te pershtatshme shikimi dhe perben me shume se 90% te pjeses se perparme te telefonit.

Me rezolucion te larte 2340×1080, asnje detaj nuk do te humbase ne figure.

Altoparlantet e tij te dyfishte, ofron nje pervoje zanore  permes nje audio me cilesi te larte.

Fale POCO M3 pa dyshim qe do te keni nje pervoje fantastike, si ne kohen e lire ashtu edhe ne pune.

Me nje procesor te fuqishem Qualcomm Snapdragon 662,  bateri masive 6000 mAh dhe kamere te trefishte 48MP do te behet i preferuari juaj.

Smartphone Poco M3 | Dizajn terheqes dhe i lehte

POCO smartphone eshte gati per lundrim ne internet, mesazhe, transmetim dhe lojera gjate gjithe dites me baterine e tij jetegjate prej 6,000 mAh.

Në temperaturen e dhomes, jetegjatesia e baterise eshte 25% me e gjate se smartphone-t e tjere.

Ruani foto, video dhe shkarkoni filmat tuaj te preferuar pa u shqetesuar per hapesiren ruajtese, pasi ky model ju ofron 128 GB Rom hapesire per te ruajtur gjithcka.

Mbani te gjitha te dhenat dhe informacionet tuaja te sigurta, me ane te zhblokimit te njohjes se fytyres dhe  lexuesin e gjurmeve te gishtave të vendosur ne pjesen anesoren e telefonit.

Dizajn i lehte per tu mbajtur ne dore Me më pak se 200 gr, telefoni ndihet i fortë, por i lehtë për tu mbajtur në dorën tuaj, dhe modeli ergonomik ju bën të ndiheni rehatshëm dhe të relaksuar.

Specifika

  • Madhesia e ekranit: 6.53 inç
  • CPU-ja e procesorit: okta-bërthamë
  • Kapaciteti i memorjes së brendshme në GB: 128 GB
  • RAM memorie në GB: 4 GB
  • Kamera e pasme: 48 MP + 2 MP + 2 MP
  • Kamera e përparme: 8 MP

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Memorja

128GB

Be the first to review “PocoPhone M3 Xiaomi | 128 GB ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

poco phone m3 128 gb dyqan taxi

PocoPhone M3 Xiaomi | 128 GB ne shitje online