Adaptor karikimi per makinen | Baseus

1,690 L

Ka stok

KODI: adaptor-karikimi-baseus Kategori: , ,

ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINEN BASEUS

Nderkohe qe jeni duke i dhene makines mund te karikoni ne te njejten kohe telefonin dhe paisjet e ndryshme. Ky adaptor vjen me 4 porta karikimi qe ju mundeson te karikoni deri ne 4 pajisje ne te njejten kohe.

Adaptori pershtatet me pothuajse 99% te automjeteve.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Adaptor karikimi per makinen | Baseus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adaptor karikimi makine baseus bli online dyqan taxi

Adaptor karikimi per makinen | Baseus