Drita led per foto | Mbajtese me drite per celularin

1,990 L

Ka stok

 • E perbere nga drita LED te cilat kane ngjyra dhe instesitet te ndricimit te ndryshme.
 • Jep nje siguri dhe qendrueshmeri ne mbajtjen e celularit.
 • Ka nje levizshmeri prej 360 grade.
 • Sherben edhe si drite ndricimi.
 • Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni me pushime.

MBAJTESE CELULARI ME DRITE LED

MBAJTESJA ME DRITA LED PER CDO CELULAR DRITE IDEALE PER FOTO DHE VIDEO SELFIE

drita led per fotoRrjetet sociale vitet e fundit po marrin nje zhvillim shume te madh dhe gati po kthehen edhe ne biznes per pjesen me te madhe. Edhe per te zhvilluar kete biznes duhet qe t’i besh rrjetet sociale te jene te kuruara deri ne detaj dhe profesionale. Mirepo shpesh here nuk arrijme ta bejme kete vete me doren tone te lire sepse nuk mundemi qe te kapim driten e duhur, kendin perfekt dhe pamjen vizuale me terheqese.

Tani nuk keni pse te shqetesoheni me, ju me ne fund do te realizoni cdo gje vete, pa u munduar edhe pa u lodhur sepse kjo mbajtese do t’i jap fund te gjithe kesaj.

Drita led per foto e cila do te luaje nje rol aq te rendesishem sidomos me lehtesimin e punes suaj njesoj sikur te ishit duke punuar me dike tjeter.

MBAJTESJA ME DRITA LED PER FOTO NE CDO LLOJ CELULARI

Mbajtese per celularin me drite LED eshte e perkryer per realizimin e selfieve dhe xhirimin e videove ne ambiente te ndryshme ku ju deshironi qe te filmoni dhe te fiksoni ate qe ju terheq edhe eshte ne interesin tuaj.

Ajo eshte e perbere nga nje percues drite e cila eshte me ngjyra edhe intesitet te drites te ndryshem. Ku sigurisht ne baze te ambientit, drites se diellit edhe tematikes qe do te trajtoni ne foto apo video ju zgjidhni ngjyren edhe intesitetin e drites qe ju intereson me shume.

DRITE PER FOTO

Ajo funksionon me energji elektrike dhe nuk eshte aspak konsumuese e madhe e saj. Ju mund te xhironi me ore te tera me telefonin tuaj dhe do te shihni ne fund pasi te keni mbaruar qe nuk do te jete harxhuar asopak energjia elektrike qe keni menduar se do te jete bere.

Drita led per foto, Ajo e cila e mban celualarin tuaj nepermjet disa kabullave te cilet perbehen nga materiali i celikut dhe ofron siguri maksimale qe celulari juaj nuk do te kete asnje demtim prej saj. Pasi ajo siguron nje qendrim te sigurt per te.

Kjo mbajtese mund te rrotullohet deri ne 360 grade duke ju dhene mundesi akoma me ta madhe levizshmerise dhe perdorimit te saj.

Mund te mbani cdo lloj telefoni ne te sepse eshte ideuar per pjesen me te amdhe te tyre.

Më në fund mund të merrni ndriçimin e përsosur që ju nevojitet për të krijuar photos Fotografi dhe Video Mahnitëse kudo D me Dritën e Unazës së  Telefonit Fleksibël Socialite.

drita led per fotoDRITA PER FOTO

Mbajtëse fleksibël dhe e rregullueshme, mbajtëse rrotulluese 360 ne ​​shkallë e telefonit.

Përshtateni në çdo kënd për të bërë fotografi ose për të shkrepur video. Do ta mbajë smartphone-in tuaj në mënyrën Portret ose Peisazh për Instagramin ose YouTube.

E përsosur për Bisedë Video drejtpërdrejt!

Dizajni i dritës se mini ring Led e udhëhequr me 10 shkëlqime të rregullueshme për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja! Eshte shpëtimi ideal sa herë që keni nevojë për dritë shtesë për FaceTime, thirrje video në Skype, bërjen e fotografive, bërjen e videove, një dritë të thjeshtë për të lexuar libra dhe transmetim të drejtpërdrejtë!

Gjerësia e këtij mbajtësi të telefonit celular është 2.28 inç minimumi deri në 3.15 inç maksimum dhe është i pajtueshëm me Pothuajse te gjithe telefonat inteligjentë, iPhone X 8 7 plus, 7, 6, 6s, 5, 5s, 4, 4s / iPod touch / Samsung dhe Google Pixel Phones etj.

DRIT PER FOTO

Porta e dyfishtë USB punon me pajisje të shumta. Ju do të jeni në gjendje të shijoni si llambën ashtu edhe mbajtësin e telefonit celular në çdo kohë pa duar! Dhe përdoreni si një stacion karikimi! Drita led per foto eshte ideale per cdo veprim online apo ne rrejte sociale qe ju vjen te beni. Me nje produkt te vetem, Led light!

Mbajtësi i kapëses: i bërë nga metali, i paraqitur me një forcë të fuqishme pickimi. Gjerësia e seksionit fiks mund të rregullohet nga 0 në 2.75 inç (7cm). Gjithashtu eshte i pajtueshëm me shumicën e tavolinave dhe tavolinave fundore me trashësi të ndryshme.
Mbajtësi i telefonit pirg fleksibël Socialite me dritë unazore është i përsosur për:

 • Facebook & FB Drejtpërdrejt
 • Videot në Youtube
 • Instagram & Tregime IG
 • Duart Falas Video Chat
 • Periskopi
 • Thirrjet me video konferencë
 • Marketoni veten në Mediat Sociale
 • FaceTime
 • Thirrjet Skype
 • Përdorni si komodinë dritën e leximit dhe stacionin e ngarkimit
 • Bën një Dhuratë të Madhe!

Menyra ideale e fotove dhe videove të përsosur:

 • Me veçimin e 3 mënyrave të ndriçimit me ngjyra, drita e unazës Dafrhoer do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja në rrethana të ndryshme.
 • Nivele të rregullueshme falas të lartësisë nga, e gjithanshme për majën e tavolinës ose për të qëndruar nga dyshemeja. Ppsionet e lartësisë së ndriçimit për të siguruar mos njolla të errëta.
 • Mbajtësi i telefonit të lëvizshëm me drita Led per foto, Punon me smartphone brenda gjerësisë 3,12 “.
 • Perfect dritë shtesë për make-up, duke marrë fotografi, duke bërë video, duke lexuar libra, dhe transmetim të drejtpërdrejtë!

SPECIFIKAT

 • Furnizimi me energji elektrike: USB 5V.professional live stream night selfie foto celular produkt online dyqan taxi
 • E perbere nga drita LED te cilat kane ngjyra dhe instesitet te ndricimit te ndryshme.
 • Fuqia e burimit të dritës: 12W.
 • Ngjyra: E zezë.
 • Drite ideale per foto te ndryshme.
 • Jep nje siguri dhe qendrueshmeri ne mbajtjen e celularit.
 • Ka nje levizshmeri prej 360 grade.
 • Sherben edhe si drite ndricimi.
 • E perbere prej materialit te gomes dhe plastikes shume te larte.
 • Ofron mundesi per te bere foto dhe video te ndyrshme te cilat nuk i realizoni dot vete.
 • Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni me pushime.
 • Drita Led per foto mahnitese
 • E pershtatshme per pjesen me te madhe te telefonave te perdorueshem.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Drita led per foto | Mbajtese me drite per celularin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

professional live stream night selfie foto celular produkt online dyqan taxi

Drita led per foto | Mbajtese me drite per celularin