Realme 5i 4GB+64GB Smartphone | Aqua Blue

20,900 L

Ka stok

 • Bateri 5000mAh
 • Kamera Quad 12MP AI: Lente Makro me kënd të gjerë
 • Snapdragon 665 AIE : Procesori okta-core 11 nm
 • 6.5 Ekran i plotë me mini-rënie : 89% Raporti ekran në trup
KODI: realme-5i Kategori: ,

REALME 5i 4GB+64GB SMARTPHONE

Realme 5i është një pajisje Android që përmban një ekran LCD 6.5 inç me rezolucion HD . Celulari e gjen veten të mundësuar nga procesori Qualcomm Snapdragon 665 AIE. Me 4 GB RAM, 64 GB kapacitete ruajtje ROM.

Telefoni gjithashtu ka tre kamera në pjesën e pasme dhe një kamer me rezolucion të lartë. Ajo vjen me një bateri të forte 5000 mAh që gjithashtu ofron shpejtësi të karikimit VOOC 3.0.

Karakteristikat kryesore:realme 5i android smartphone bli online dyqan taxi

Bateri 5000mAh

Kamera Quad 12MP AI: Lente Makro me kënd të gjerë

Snapdragon 665 AIE : Procesori okta-core 11 nm

6.5 Ekran i plotë me mini-rënie : 89%

Specifikimet:
 • Marka: realme
 • Numri i Modelit: 5i
 • Band: 2G: GSM: 850/900/1800 / 1900MHz CDMA: BC0 (800)
 • 3G: WCDMA: B1 (2100) / B5 (850) / B8 (900)
 • 4G: FDD-TLE: B1 (2100) / B3 (1800) / B5 (850) / B8 (900) / B20 (800Mhz)
 • TDD-TLE: B38 (2600) / B40 (2300) / B41 (2500)
 • Shpejtësia : HSPA 42,2 / 5,76 Mbps, LTE-A (2CA) 450/50 Mbps
 • Karta Sim SIM Dual SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • Ngjyra: Aqua Blue
realme 5i smartphone 4gb 64 gb bli online dyqan taxiSistemi
 • OS : Android 9.0 (Pie), azhurnimi i planifikuar në Android 10.0; ColorOS 6
 • CPU : Snapdragon 665 AIE (11 nm), Octa Core (4×2.0GHz Kryo 260 Gold & 4×1.8GHz Kryo 260 Silver)
 • GPU : Adreno 610
 • RAM : 4 GB
 • ROM : 64 GB
 • Karta Extend : microSD, deri në 256 GB

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Realme 5i 4GB+64GB Smartphone | Aqua Blue”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartphone realme 5i 4 gb 64 gb bli online dyqan taxi

Realme 5i 4GB+64GB Smartphone | Aqua Blue