Selfie Wande | Shkop selfi Earldom per foto dhe video

1,200 L

Ka stok

  • Marka: Earldom.
  • Modeli: ET-ZP05.
  • Materiali: alumin dhe gome
  • Universal.
  • Permasat e dorezes : 18,5 – 83cm.
KODI: K-200720-006 Kategori: , ,

SHKOP SELFI EARLDOM- SELFIE WAND

Shkop Selfi Earldom eshte perfekte per berjen e fotove dhe videove te cilat nuk mund t’i realIzoni vet. Ai mund te kap foto dhe video ne cilindo pozicion, fushe-pamje apo drite-hije qe deshironi. Beni foton dhe videon qe keni enderruar gjithmone me kete shkop universal.

SHKOP PER FOTO DHE VIDEO NGA CILIDO CELULAR

Shkopi Earldom ka nje dizajn qe mund te paloset dhe kjo e bene shume praktik dhe multifunksional. Ne kete menyre ju mund ta merrni kudo me vete dhe nuk ju bezdis teksa e mbani ne dore.

Kjo paisje ka nje koke shume perfocuese ndaj cdo celulari qe vendosni ne te pavarsisht markes se tij. Ky shkop nuk e lejon renien apo rrshqitjen e celularit tuaj.

Qe te beni foto me ane te ketij stick-u nuk keni nevoje qe ta lidhni me bluetooth apo wireless.

Produkti nuk tundet apo te shkaktoje dridhje keshtu qe fotot tuaja do te jene te nje cilesie shume te larte dhe me pamje teper te qarte.
Shume fleksibel, pasi keni mundesine ta levizni ne cilendo kend apo hapesire qe deshironi.

Ky produkt ka edhe nje doreze e cila eshte kunder lageshtires cka do te thote qe pavarsisht se dora juaj mund te jete e djersitur shkopi nuk rreshqet prej saj.

Gjatesia e tij eshte e rregullueshme edhe ju mund ta kontrolloni ne cilendo gjatesi qe ju duhet per fotot dhe videot tuaja.

shkop selfie eraldom produkt online dyqan taxi
SPECIFIKAT

Marka: Earldom

Modeli: ET-ZP05

Materiali: alumin dhe gome

Ngjyra: Blu

Universal

Doreze e rregullueshme

Permasat e dorezes : 18,5 – 83cm

Bli Mire, Bli Online ne Dyqan Taxi dhe perfito cilesine optimale me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

shkop selfi

Ngjyra

Be the first to review “Selfie Wande | Shkop selfi Earldom per foto dhe video”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shkop selfie eraldom produkt online dyqan taxi

Selfie Wande | Shkop selfi Earldom per foto dhe video