Smartphone Doogee X9 Mini ne shitje online

7,500 L

Ka stok

 • Procesori Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7 MPcore
 • Memoria  1 GB/8 GB
 • Ekrani  HD 5,0 inc
 • Kamera 5 Megapiksel
 • Sistemi operativ Android 6.0 Marshmallow
KODI: 6924351603403 Kategori: , ,

SMARTPHONE DOOGEE X9 MINI

Smartphone Doogee x9 mini me trup metalik ultra i holle dhe teper i lehte ne perdorim.smartphone ne shitje x9 mini blerje online ne dyqan taxi

Ekran super i madh 5.0 inch me rezolucion 1280 x 720P HD, ka transmetueshmeri te larte te drites dhe  ngjyra te gjalla.

Ka te integruar shtresa mbrojtese te xhamit, per te shmangur demtimin e syve tuaj.

X9 Mini Dual SIM

Me dy karta Sim qe ju mundeson kalimin e lehte nga njera tek tjetra per perdorim pune apo personale.

X9 mini ka nje memorie te brendshme  1GB + 8GB dhe operon me sistemin Android 6.0 OS per efikasitet te larte te perpunimit.

I pajisur me nje bateri prej 2000mAh , qe ju mundeson bisede dhe gatishmeri per nje kohe te gjate.

Gjithashtu mundeson  karikimin e shpejte.

Dizajnuar  me nje pamje elegante , pjesa e perparme dhe e pasme e lakuar  e bejne telefonin te pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj.  Doogee x9 eshte sa i bukur po aq edhe praktik per tu perdorur.

Specifika

 • Marka Doogee
 • Modeli  X9 Mini
 • CPU – Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7 MPcore
 • Chipset – MediaTek MT6580
 • GPU – ARM Mali-400 MP2
 • Kamera 5 Megapiksel Dual-LED
 • Memorie RAM 1 GB dhe ROM 8 GB

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Smartphone Doogee X9 Mini ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartphone doogee x9 mini online shop dyqan taxi

Smartphone Doogee X9 Mini ne shitje online