Kufje pa tela | Kufjet me bluetooth i99 TWS

2,500 L

Ka stok

  • Arrini te degjoni telefonata dhe muzike.
  • Me tinguj te qarte dhe cilesore.
  • Mund te degjoni edhe nese jeni 10 m nga celulari.
  • Gjendet ne ngjyre te bardhe.
  • Me ekran LCD.

KUFJE ME BLUETOOTH i99 TWS

Kufjet i99 TWS jane perfekte nese deshironi qe ta perdorni telefonin tuaj celular kur jeni ne levizje apo e keni te pamundur qe ta prekni celularin tuaj. Ato ju mundesojne te degjoni muzike apo dhe te kryeni telefonata pafund. Ideale per udhetime te gjata.

KUFJE PA TELA i99 TWS | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Kufjet jane te vendosura ne nje kuti, ne te cilen qendrojne per te qene me te sigurta dhe me te mbrojtura nga konsumimi, por gjithashtu ndodh sepse kutia e tyre i furnizon me bateri. Kutia ka nevoje per 2 ore qe te marre nje karikim te plote ne menyre qe t’ju jape mundesine te karikoni celularin me shume se 1 here gjate dites. Nese bateria nuk perdoret shpesh ajo mund te zgjase edhe +48 ore.

Kufjet mund t’i perdorni te dyja se bashku, por edhe mund t’i ndani me te tjeret dhe ato do te vazhdojne te prodhojne ze shume cilesore dhe te qarte.

Keto kufje elimoniojne cdo zhurme tjeter qe vjen nga jashte vetem qe t’ju jape ju nje prodhimzeri mjaft cilesore.

Merren kudo me vete.

Material plastik shume cilesore dhe i qendrueshem.

Perbehen nga sensore te cilet e kuptojne se kur ju jeni duke i perdorur kufjet.

SPECIFIKAT

Bejne te mundur telefonatat edhe degjimin e muzikes.kufje pa tela bluetooth celular bli online dyqan taxi

Prodhojne tinguj shume te qarte edhe te kthjellet.

Jane ne gjendje te punojne deri ne tre ore pa nderprerje.

Lidhen me paisjet e tjera elektronike deri ne 10 metra.

Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 35mAh.

Kapaciteti i baterise se kutise : 500mAh.

Permasat e kutise: 53mm * 44mm.

Ngjyre e bardhe.

Te perbere me ekran LCD.

Bli Online me cmimin me te mire ne treg vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje pa tela | Kufjet me bluetooth i99 TWS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje pa tela bluetooth celular bli online dyqan taxi

Kufje pa tela | Kufjet me bluetooth i99 TWS