In Ear Design Earldom BH 17 | Kufje me bluetoth pa tela

2,500 L

Ka stok

  • Me nje dizajn kompakt dhe fleksibel.
  • Punojne 3-4 ore pa nderprerje.
  • Prodhojne cilesi te qarte dhe te paster te zerit.
  • Praktike per t’u perdorur ne levizje.
  • Me sensore ndijues.

KUFJE ME BLUETOOTH EARLDOM BH 17

Kufje pa tela te cilat lidhen me celularin tuaj vetem ne saje te bluetooth. Me një dizajn kompakt, të sofistikuar dhe dinamik super i pershtatshem vecanerisht per për të rinjtë sot.

KUFJET EARLDOM PER CELULARIN TUAJ

Kufjet kane një kuti me kapacitet 400mAh dhe kapacitetin në vete rreth 45mAh.

Ato mund te punojne 3-4.5 ore pa nderpreje pasi te kene marre karikimin e plote.

Kjo i bene qe ato te jene super te pershtatshme sidomos kur jeni ne udhetim qe doni te ndjeni sa me pak rrugen e gjate.

Vet kutia e kufjeve sherben per karikim deri ne 20 ore, me pas edhe ajo vet ka nevoje qe te karikohet ne menyre qe t’i mbaje kufjet full me bateri.

Per t’i komanduar ato mjafton te prekni sensoret e tyre te cilet bejne te mundur degjimin ne to, uljen apo rritjen e vellimit te zerit.

Keto paisje lidhen ne menyre automatike me celularin apo tableten tuaj.

Shume te pershtatshme per t’u mbajtur kudo pasi kane nje madhesi shume te vogel.

SPECIFIKATkufje bluetooth pa tela earldom bli online dyqan taxi

Me nje dizajn kompakt dhe fleksibel.

Punojne 3-4 ore pa nderprerje.

Prodhojne cilesi te qarte dhe te paster te zerit.

Praktike per t’u perdorur ne levizje.

Me sensore ndijues.

Bli mire dhe lire vetem duke porosit online tani ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “In Ear Design Earldom BH 17 | Kufje me bluetoth pa tela”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje bluetooth pa tela earldom bli online dyqan taxi

In Ear Design Earldom BH 17 | Kufje me bluetoth pa tela