Kufje Borofone BE11 | Wireless Earphone Black

1,890 L

Ka stok

Karakteristika
  • Dizajn ergonometrik, fleksibel dhe portativ.
  • Te rehatshme per vrap dhe aktivitete te ndryshme sportive.
  • Dizajn magnetik i cili ben ruajtjen e tyre me te sigurte.
  • Lidhje e shpejte me Bluetooth V4.1.
  • Bateri jetegjate.
KODI: kufje-borofone-be11-wireless-headphone Kategori: ,

Kufje Borofone BE11 | Wireless Earphone Black

Kufje Borofone BE11 | Wireless Earphone Black

Karakteristika
  • Dizajn ergonometrik, fleksibel dhe portativ.
  • Te rehatshme per vrap dhe aktivitete te ndryshme sportive.
  • Dizajn magnetik i cili ben ruajtjen e tyre me te sigurte.
  • Lidhje e shpejte me Bluetooth V4.1.
  • Bateri jetegjate.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje Borofone BE11 | Wireless Earphone Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje Borofone BE11 | Wireless Earphone Black

Kufje Borofone BE11 | Wireless Earphone Black