• Kufje Borofone BE11 | Wireless Earphone Black

  Kufje Borofone BE11 | Wireless Earphone Black

  Karakteristika
  • Dizajn ergonometrik, fleksibel dhe portativ.
  • Te rehatshme per vrap dhe aktivitete te ndryshme sportive.
  • Dizajn magnetik i cili ben ruajtjen e tyre me te sigurte.
  • Lidhje e shpejte me Bluetooth V4.1.
  • Bateri jetegjate.
  1,890 L
 • Kufje me bluetooth Borofone | BE5 | Earphone

  Kufje me bluetooth Borofone | BE5 | Earphone

  Karakteristika
  • Dizajn ergonometrik, fleksibel dhe portativ.
  • Te rehatshme per vrap dhe aktivitete te ndryshme sportive.
  • Lidhje e shpejte me Bluetooth V4.2.
  • Bateri jetegjate 60mAh, degjoni muzike pothuajse 4 ore pa nderprerje.
  • Distanca e transmetimit deri ne 10 metra.
  2,200 L

Main Menu