• Canta Shkolle Backpack shpine | Cante Laptopi solar panel

  04
  • Cante Kundra Vjedhjes
  • Ka vend me Usb per karikim
  • Panel diellor per karikim
  • E pershatshme per laptop apo shkolle
  • Karikon Smartphone Tablet
  • Material qe ajroset antibakterial
  4,900 L7,500 L
 • DJI Propellers Guard Mavic 2 (PRO/ZOOM)

  • Për DJI Mavic 2 Pro & Mavic 2 Zoom.
  • Përfshin një set të plotë të mbrojteseve të helikës.
  • Shton Mbrojtjen nga Thikat Spinning.
  • Ndihmon në parandalimin e dëmtimit të njerëzve dhe objekteve.
  • Projektuar për Lidhje & Heqje të Lehtë.
  2,800 L
 • DJI Propellers Mavic 2 Pair | PRO/ZOOM

  • Për Mavic 2 Pro, Zoom dhe Enterprise.
  • Dizajn me zhurmë të ulët për fluturimet më të qeta.
  • Përmasat Diametri: 8,7 “/ 22,1 cm.
  • Shkalla e fillit: 4,3 “/ 10,9 cm.
  • Pesha 0,3 oz / 7,9 g secila.
  1,490 L
 • DJI Smart Controller | Me ekran te integruar 5.5 inc

  • Për Dronët që përputhen me OcuSync 2.0.
  • Punon me Mavic 2 Pro / Zoom & More.
  •  Ekran i integruar 5.5 “Full HD 1080p.
  • Ultra-Bright 1000 cd / m2.
  • DJI Go Share për Transferta të Lehta Mobile.
  • Transmetim i drejtpërdrejtë në Mediat Sociale me SkyTalk.
  • Mikrofoni dhe Altoparlanti i integruar.
  • Bateri e zgjatur 5000mAh.
  80,490 L
 • Karikues per MAVIC Mini Dron

  Dimensionet e Paketimit të Artikullit L x W x H 15 x 8.9 x 1.1 centimetra
  Pesha e Paketimit 0,01 Kilogram
  Dimensionet e artikullit L x W x H 16 x 8 x
  Markë DJI
  Komponentët e përfshirë 1 x Aksesorë mini DJI Mavic – Helikë
  Gjatësia Fokale Maks. 3200
  Gjatësia Fokale Min 24

  1,890 L
 • Mavic 2 Part 1 Fly More Kit | 2 Bateri inteligjente

  • Bateri të shumta fluturimi inteligjente për një fluturim më të gjatë.
  • Karikoni bateritë gjatë fluturimit.
  • Helikë me zhurmë të ulët për fluturim më të qetë.
  • Një çantë e gjithanshme për supe për të mbajtur gjithçka.
  47,200 L
 • Mavic 2 Part 2 | Intelligent Flight Battery

  • Për Mavic 2 Pro dhe Mavic 2 Zoom.
  • Kapaciteti 3850mAh / 59.29Wh.
  • Siguron deri në 31 minuta kohe fluturimi.
  • Bateri LiPo me katër qeliza, me kapacitet të lartë.
  • Sistemi i integruar i menaxhimit të baterisë.
  • Mbrojtje të shumta inteligjente të baterisë.
  21,000 L
 • MAVIC AIR II Intelligent Flight Battery bli online dyqan taxi

  MAVIC AIR II | Intelligent Flight Battery

  Përputhshmëria Mavic Air Ultra Portable and Foldable Kapaciteti i dronit 2375 mAh Tensioni 11,55V
  Maksimumi: Bateri 13.2V
  Lloji Energjise LiCoO2 27.43Wh

  14,200 L
 • MAVIC AIR II Propellers Pair 2

  • Modeli: 7238 Helikë me zhurmë të ulët.
  • Diametri P lartësia e fillit: 18,3 × 9,7 cm.
  • Pesha: 4.8 g për secilën.
  • Vjen me nje material cilesor.
  1,490 L
 • MAVIC Mini | Intelligent Flight Battery

  Kapaciteti i baterisë (orë vat) 17.28 Wh
  Kapaciteti i baterisë 2400 mAh
  Tensioni i baterisë 7.2 V
  Ngjyra e produktit: e zezë
  Jetëgjatësia e baterisë së rimbushur: 30 minuta.

  6,200 L
 • Mavic Mini Charger Base

  Temperatura e punës: 5 ° deri 45 ℃ (41 ° deri 113 ° F)
  Hyrja: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A
  Dalja: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A Përputhshmëria: Mavic Mini

  6,200 L

Main Menu