MAVIC Mini | Intelligent Flight Battery

6,200 L

Ka stok

Kapaciteti i baterisë (orë vat) 17.28 Wh
Kapaciteti i baterisë 2400 mAh
Tensioni i baterisë 7.2 V
Ngjyra e produktit: e zezë
Jetëgjatësia e baterisë së rimbushur: 30 minuta.

KODI: 6958265198151 Kategori: ,

MAVIC MINI | INTELLIGENT FLIGHT BATTERY

DJI Mavic Mini i cili ka 4 bateri Inteligjente te Fluturimit.

Lloji i produktit: Bateri

Përputhshmëria e markës: DJI

Ngjyra e produktit: E zezë.

Teknologjia e baterisë: Lithium-Jon (Li-Ion)

kapaciteti i baterisë: 2400 mAh

voltazhi i baterisë: 7,2 V.

Me një sistem të integruar të menaxhimit të baterisë DJI.

Statusi i baterisë monitorohet dhe raportohet në kohë reale, duke ju lejuar të përqendroheni më pak në nivelet e energjisë dhe më shumë në fluturimin

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “MAVIC Mini | Intelligent Flight Battery”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

MAVIC Mini | Intelligent Flight Battery