• Dron Mavic 2 Pro(EU)

  Video 4K 30 fps, 2.7K 60 fps, FHD 120 fps, Shpejtësi maksimale 72 km / orë, Autonomi 30 minuta, Hapësirë ​​ruajtëse 8 GB, Sensori: CMOS CMOS 1

  185,900 L
 • mavic 2 zoom dron online dyqan taxi

  Dron Mavic 2 Zoom EU version | HD Camera

  • Koha e fluturimit: Maksimumi 31 minuta
  • Kamera e zmadhimit optik 2x
  • Ndjesia e Pengesave
  • Formati i fotografisë JPEG / DNG (RAW)
  • Formati i videos MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)
  • Ekran 5.5 inç me rezolucion 1080p
  154,900 L
 • mavic mini fmc dron online dyqan taxi

  Dron Mavic Mini FMC

  Koha e fluturimit: 30-minuta
  Transmetim video 4 Km
  Ndizës i saktë i sensorit të vizionit + GPS
  Kamera 3-Aksi Gimbal 2.7K
  Regjistrim dhe redaktim i thjeshtuar
  Kompakt dhe i lëvizshëm

  61,900 L
 • MAVIC Mini | Intelligent Flight Battery

  Kapaciteti i baterisë (orë vat) 17.28 Wh
  Kapaciteti i baterisë 2400 mAh
  Tensioni i baterisë 7.2 V
  Ngjyra e produktit: e zezë
  Jetëgjatësia e baterisë së rimbushur: 30 minuta.

  6,200 L
 • Mavic Mini Charger Base

  Temperatura e punës: 5 ° deri 45 ℃ (41 ° deri 113 ° F)
  Hyrja: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A
  Dalja: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A Përputhshmëria: Mavic Mini

  6,200 L

Main Menu