Dron Mavic Mini FMC

61,900 L

Ka stok

Koha e fluturimit: 30-minuta
Transmetim video 4 Km
Ndizës i saktë i sensorit të vizionit + GPS
Kamera 3-Aksi Gimbal 2.7K
Regjistrim dhe redaktim i thjeshtuar
Kompakt dhe i lëvizshëm

KODI: 112212221 KATEGORIA:

DRON MAVIC MINI FMC

Mavic Mini kompakt, por i fuqishëm, është shoqëruesi i përsosur krijues, duke kapur momentet tuaja në një mënyrë ndryshe nga c’keni pare deri tani.

Së bashku me aplikacionin e lehtë për t’u përdorur DJI Fly, ju do të shijoni një përvojë fluturimi të thjeshtuar dhe një perspektivë ndryshe nga çdo tjetër.

Me peshë më pak se 0 55 lbs / 250 gram Mavic Mini është pothuajse po aq i lehtë sa telefoni inteligjent mesatar.

Gëzoni deri në 30 minuta kohë fluturimi me një bateri plotësisht të ngarkuar Mavic Mini mbështet foto ajrore 12MP dhe 2 video 7K HD.

Një gimbal i motorizuar me 3 boshte siguron qëndrueshmëri superiore të kamerës dhe siguron pamje të qarta.

DJI Fly kërkon iOS v10 0 Android v6 0 ose më lart Pajisjet e përputhshme përfshijnë iPhone 11 Pro Max 11 Pro 11 XS Max XS XR X 8 Plus 8 7 Plus 7 6s Plus 6s 6 Plus 6 Samsung Galaxy S10 + S10 S9 + S9 S8 + S8 S7 edge S7 S6 Note9 Note8 Huawei P30 Pro P30 P20 P10 Mate 20 Pro Mate 10 nova 5 nova 4 nova 3e nova 2 Honor 8X 10 9 20 Pro Magic 2 Mi 8 MIX 2S MIX 2 Redmi Note 5 Oppo Find X R15 Vivo NEX X27 X21 X20A OnePlus 7 6T 5 Pixel 3 XL 2 XL 2 LG V20 LG G6

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Dron Mavic Mini FMC”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu