DJI OSMO MOBILE 3 Combo

16,200 L

Ka stok

  • Dizajn I lehte dhe praktik.
  • Mund te transportohet kudo.
  • Kapni foto dhe video me cilesi maksimale.
KODI: 6958265192685 Kategori: ,

DJI OSMO MOBILE 3 COMBO

Dji Osmo Mobile 3 Combo i cili eshte i projektuar për t’ju lejuar të kapni momente me lëvizje kinematografike dhe lehtësi të jashtëzakonshme

E persorur, me kontroll te zoom kinematik që mundëson kapjen e momenteve me detaje të gjalla.
Doreza e cila përshtatet në mënyrë të përkryer në pëllëmbën tuaj gjatë shkrepjes. Gjithashtu dizajni i lehtë dhe e lëvizshem e bën të lehtë transportimin

SPECIFIKAT:

  • Dizajn I lehte dhe praktik.
  • Mund te transportohet kudo.
  • Kapni foto dhe video me cilesi maksimale.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “DJI OSMO MOBILE 3 Combo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI Osmo Mobile 3

DJI OSMO MOBILE 3 Combo