DJI dron TELLO Iron Man Edition

13,900 L

Ka stok

  • Bateri me kapacitet të lartë.
  • Shpejtësi maksimale prej 8m / s
  •  Distancë maksimale kontrolli prej 100m.
KODI: 6958265169793 KATEGORIA:

DJI DRON TELLO IRON MAN EDITION

DJI dron TELLO Iron, i vogël dhe përmban disa veçori smart, por në të njëjtën kohë eshte edhe i lehtë për t’u fluturuar.Krijuar kryesisht për përdoruesit fillestarë, është gjithashtu ideal për ata që duan të argëtohen me një dron të vogël dhe një aparat fotografik 720p HD.

DJI Tello peshon vetëm 80g dhe mund të jete ne futurim deri në 13 minuta, falë baterisë me kapacitet të lartë, me një shpejtësi maksimale prej 8m / s dhe një distancë maksimale kontrolli prej 100m.

Specifikat:
  • Bateri me kapacitet të lartë.
  • Shpejtësi maksimale prej 8m / s
  •  Distancë maksimale kontrolli prej 100m.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI dron TELLO Iron Man Edition”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI dron TELLO Iron Man Edition