Drone DJI Mavic Mini

49,490 L

Ka stok

 • Peshon vetëm 249 gram.
 • Kamera 2.7K.
 • 3-Boshti Gimbal.
 • Koha maksimale e fluturimit 30-min.
 • Dizajn i palosshëm portativ.
KODI: 6958265192869 KATEGORIA:

DRONE DJI MAVIC MINI

Drone Dji Mavic Mini, nje dron ashtëzakonisht kompakt me karakteristikat që ne kemi dashuruar nga diapazoni i fuqishëm Mavic. Madhësia e lëvizshme e këtij Drone e bën atë të përsosur për udhëtime, si dhe ndihmon që droni të arrijë kohë më të gjata fluturimi, me një ngarkesë të plotë Mavic Mini mund të qëndrojë në ajër deri në 30 minuta.

Kontrolluesi i përfshirë punon me të dy Android dhe iOS, kështu që ju mund të merrni një furnizim HD në një distancë deri në 6 km, ndërsa shkopinjtë e lëvizshëm të kontrolluesit, të cilat mund të ruhen brenda njësisë i përshtaten transportueshmërisë së DJI Mavic Mini.

Specifikat:
 • Peshon vetëm 249 gram.
 • Kamera 2.7K.
 • 3-Boshti Gimbal.
 • Koha maksimale e fluturimit 30-min.
 • Dizajn i palosshëm portativ.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Drone DJI Mavic Mini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drone DJI Mavic Mini

WhatsApp chat