MAVIC AIR II Propellers Pair 2

1,490 L

Ka stok

  • Modeli: 7238 Helikë me zhurmë të ulët.
  • Diametri P lartësia e fillit: 18,3 × 9,7 cm.
  • Pesha: 4.8 g për secilën.
  • Vjen me nje material cilesor.
KODI: 6958265101946 Kategori: ,

MAVIC AIR II PROPELLERS PAIR 2

Çdo teh i është nënshtruar një testi të saktë ekuilibri dinamik, duke rezultuar në më pak zhurmë fluturimi, efikasitet më të lartë aerodinamik, konsum më të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të përmirësuar.

Specifikat:
  • Modeli: 7238 Helikë me zhurmë të ulët.
  • Diametri P lartësia e fillit: 18,3 × 9,7 cm.
  • Pesha: 4.8 g për secilën.
  • Vjen me nje material cilesor.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “MAVIC AIR II Propellers Pair 2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

MAVIC AIR II Propellers Pair 2