DJI Dron TELLO Boost Combo White

19,800 L

Ka stok

  • Vjen me telekomande.
  • Kamera 720p.
  • Fotografi deri ne 5 megapiksel.
  • Video dhe fotografi te mprehta me ngjyra te mahnitshme.
KODI: 6958265178535 KATEGORIA:

DJI DRON TELLO OOST COMBO WHITE

Dji tron tello, mini dron fluturues me telekomandë me kamera video HD me qendër karikimi për kohë të zgjatur fluturimi, gjithashtu edhe me kamera te integruar, kap fotografi deri ne 5 megapikselë dhe shkrep video 720p.

Stabilizimi elektronik i imazhit i mban videot dhe fotografitë tuaja të duken të mprehta, me te qarta dhe me ngjyra me te ndzura. Shikimet EZ ju lejojnë të regjistroni video të shkurtra duke përdorur mënyrat Rrethore 360 grade dhe 13 minuta kohë fluturimi për baterinë.

Specifikat:
  • Vjen me telekomande.
  • Kamera 720p.
  • Fotografi deri ne 5 megapiksel.
  • Video dhe fotografi te mprehta me ngjyra te mahnitshme.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “DJI Dron TELLO Boost Combo White”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI Dron TELLO Boost Combo White