DJI GOGGLES Racing Edition

74,400 L

Ka stok

  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Dizejnuar ne ngjyre te zeze mat.
  • Projektuar per gara.
  • Material cilesor dhe rezistent.
KODI: 6958265156106 Kategori: ,

DJI Goggles, me te ju mund të përjetoni gara FPV me stil dhe pa kufizime tradicionale. DJI Goggles Racing Edition (RE) paraqet një vizor të ri të dizenjuar me ngjyrë të zezë mat, së bashku me mbushjen e mbuluar me lëkurë të kuqe me cilësi të lartë.

Projektuar saktësisht për gara, DJI Goggles RE eshte në përputhje me një modul të transmetimit të videos OcuSync dhe një modul të kamerës me performancë të lartë, të cilat punojnë së bashku për të transmetuar sinjal video dixhital nga
deri në 7 km larg me vonesë deri në 50 ms, 1 përveç sinjalit analog.

Specifikat:
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Dizejnuar ne ngjyre te zeze mat.
  • Projektuar per gara.
  • Material cilesor dhe rezistent.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI GOGGLES Racing Edition”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI GOGGLES Racing Edition