• DJI Osmo Mobile 3

  DJI OSMO MOBILE 3 Combo

  • Dizajn I lehte dhe praktik.
  • Mund te transportohet kudo.
  • Kapni foto dhe video me cilesi maksimale.
  16,200 L
 • DJI OSMO MOBILE 4

  • Material cilesor e rezistent.
  • Ideal per video dhe fotografi.
  • I lehte ne perdorim.
  • Dizajn kompakt dhe unik
  19,600 L
 • DJI RONIN-S Essential Kit

  Procesor i përparuar 32-bit ARM
  DJI specializoi motorët gimbal me kodues
  Tre cilësime profili, përfshirë parametrat SmoothTrack dhe levë

  61,900 L
 • DJI RONIN-SC

  • Dizajn praktik dhe I lehte ne perdorim.
  • Mbeshtet funksionet: Panorama, timelapse, motionlapse.
  • I ben ballë një ngarkese 2.0 kg.
  44,900 L
 • DJI GOGGLES Racing Edition

  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Dizejnuar ne ngjyre te zeze mat.
  • Projektuar per gara.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  74,400 L
 • kamer osmo pocket online dyqan taxi

  DJI kamera Osmo Pocket

  Model unik.

  Në madhësi xhepi dhe jashtëzakonisht praktik

  Ju lejon te kapni video dhe fotografi unike.

  44,900 L
 • DJI RONIN-SC Pro Combo

  Numri i boshteve: 3-boshte (lartësia, rrotullimi, zhurma)

  Diapazoni i rrotullimit: Yaw (Pan): 360 °; Shkalla (Pjerrësia): 280 ° (-95 deri 185 °); Rrotullimi: 315 ° (-202.5 deri 112.5 °)

  Shpejtësia e ndjekjes: Pan: 180 ° / s; Pjerrësia: 180 ° / s; Rrotulloni: 180 ° / s

  Kapaciteti i ngarkesës: 2.2 kg

  1 x USB Type-C (Fuqia) Hyrja; 1 x CAN (Kontrolli) Input

  Frekuenca wireless: Video: 2.4 GHz (2.4 – 2.483)

  Protokolli Wireless: Bluetooth 5.0

  57,000 L
 • mavic 2 zoom dron online dyqan taxi

  Dron Mavic 2 Zoom EU version | HD Camera

  • Koha e fluturimit: Maksimumi 31 minuta
  • Kamera e zmadhimit optik 2x
  • Ndjesia e Pengesave
  • Formati i fotografisë JPEG / DNG (RAW)
  • Formati i videos MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)
  • Ekran 5.5 inç me rezolucion 1080p
  154,900 L
 • Drone DJI Mavic Mini

  • Peshon vetëm 249 gram.
  • Kamera 2.7K.
  • 3-Boshti Gimbal.
  • Koha maksimale e fluturimit 30-min.
  • Dizajn i palosshëm portativ.
  49,490 L
 • Karikues per MAVIC Mini Dron

  Dimensionet e Paketimit të Artikullit L x W x H 15 x 8.9 x 1.1 centimetra
  Pesha e Paketimit 0,01 Kilogram
  Dimensionet e artikullit L x W x H 16 x 8 x
  Markë DJI
  Komponentët e përfshirë 1 x Aksesorë mini DJI Mavic – Helikë
  Gjatësia Fokale Maks. 3200
  Gjatësia Fokale Min 24

  1,890 L
 • MAVIC AIR II Intelligent Flight Battery bli online dyqan taxi

  MAVIC AIR II | Intelligent Flight Battery

  Përputhshmëria Mavic Air Ultra Portable and Foldable Kapaciteti i dronit 2375 mAh Tensioni 11,55V
  Maksimumi: Bateri 13.2V
  Lloji Energjise LiCoO2 27.43Wh

  14,200 L
 • MAVIC Air II Fly More Combo (EU)

  • Detaje ultra të pastra: Sensori i figurës 1/2-inç, fotografi 48MP dhe video 4K / 60fps
  • Foto, Video dhe Panorama mahnitëse HDR
  • Regjistroni Shots Kinematike automatikisht me Hyperlapse dhe QuickShots
  130,000 L
 • mosquito killer night lamp 4 led white vrasese mushkonjash bli online dyqan taxi

  VT-888 | Vrases Elektrik me drita LED | Bli Online

  • Vihet ne funksionon me energji elektrike.
  • Ideuar me drita Led per te terhequr mushkonjat edhe per ndricim.
  • Perdoret kudo, ne shtepi, restorante, hotele etj.
  • Nuk permban toksina te demshme.
  • Ngjyra Blu.

Main Menu