DJI RONIN-SC Pro Combo

57,000 L

Ka stok

Numri i boshteve: 3-boshte (lartësia, rrotullimi, zhurma)

Diapazoni i rrotullimit: Yaw (Pan): 360 °; Shkalla (Pjerrësia): 280 ° (-95 deri 185 °); Rrotullimi: 315 ° (-202.5 deri 112.5 °)

Shpejtësia e ndjekjes: Pan: 180 ° / s; Pjerrësia: 180 ° / s; Rrotulloni: 180 ° / s

Kapaciteti i ngarkesës: 2.2 kg

1 x USB Type-C (Fuqia) Hyrja; 1 x CAN (Kontrolli) Input

Frekuenca wireless: Video: 2.4 GHz (2.4 – 2.483)

Protokolli Wireless: Bluetooth 5.0

KODI: 6958265191176 Kategori: ,

DJI RONIN-SC Pro Combo

DJI Ronin-SC Gimbal Stabilizer Pro Combo është një paketë e plotë e cila ju ofron video gimbal me cilesi te larte.

Që përfshin stabilizuesin gimbal Ronin-SC me tre boshte me kapje të baterisë BG18. N

jë mini trekëmbësh me kapje të zgjatur, një pllakë kamera me lëshim të shpejtë, një ngritës per kamera, një fokus motor me montim në shufër, një mbajtëse smartphone, kabllo kontrolli dhe karikimi, një motor fokusi me montim të rrotave dhe shufrave, dhe një kuti magazinimi.

Specifika

Numri i boshteve: 3-boshte (lartësia, rrotullimi, zhurma)

Diapazoni i rrotullimit: Yaw (Pan): 360 °; Shkalla (Pjerrësia): 280 ° (-95 deri 185 °); Rrotullimi: 315 ° (-202.5 deri 112.5 °)

Shpejtësia e ndjekjes: Pan: 180 ° / s; Pjerrësia: 180 ° / s; Rrotulloni: 180 ° / s

Kapaciteti i ngarkesës: 2.2 kg

1 x USB Type-C (Fuqia) Hyrja; 1 x CAN (Kontrolli) Input

Frekuenca wireless: Video: 2.4 GHz (2.4 – 2.483)

Protokolli Wireless: Bluetooth 5.0

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI RONIN-SC Pro Combo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI RONIN-SC Pro Combo

WhatsApp chat