DJI Propellers Mavic 2 Pair | PRO/ZOOM

1,490 L

Ka stok

 • Për Mavic 2 Pro, Zoom dhe Enterprise.
 • Dizajn me zhurmë të ulët për fluturimet më të qeta.
 • Përmasat Diametri: 8,7 “/ 22,1 cm.
 • Shkalla e fillit: 4,3 “/ 10,9 cm.
 • Pesha 0,3 oz / 7,9 g secila.
KODI: 0190021321090 Kategori: ,

DJI PROPELLERS MAVIC 2 PAIR PRO ZOOM

Keto helika DJI Propellers Mavic 2 janë të njëjtat helika mbështetëse aerodinamike, me zhurmë të ulët që përfshihen ne dronët Mavic 2 Pro, Zoom dhe Enterprise.

Ata janë të dizenjuar për të ofruar një fluturim më të qetë me efikasitet të larte dhe kohë të zgjatur fluturimi. Këto helikëagjithashtu kanë një dizajn të lëshimit të shpejtë për t’ju ndihmuar të bëni ndryshime të shpejta dhe të lehta.

Specifikat:
 • Për Mavic 2 Pro, Zoom dhe Enterprise.
 • Dizajn me zhurmë të ulët për fluturimet më të qeta.
 • Përmasat Diametri: 8,7 “/ 22,1 cm.
 • Shkalla e fillit: 4,3 “/ 10,9 cm.
 • Pesha 0,3 oz / 7,9 g secila.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI Propellers Mavic 2 Pair | PRO/ZOOM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI Propellers Mavic 2 Pair | PRO/ZOOM