Karikues per MAVIC Mini Dron

1,890 L

Ka stok

Dimensionet e Paketimit të Artikullit L x W x H 15 x 8.9 x 1.1 centimetra
Pesha e Paketimit 0,01 Kilogram
Dimensionet e artikullit L x W x H 16 x 8 x
Markë DJI
Komponentët e përfshirë 1 x Aksesorë mini DJI Mavic – Helikë
Gjatësia Fokale Maks. 3200
Gjatësia Fokale Min 24

KODI: 6958265198182 Kategori: ,

Karikues për MAVIC MINI DRON

Baza e karikimit mban dhe shfaq Mavic Mini.
Micro USB magnetike më e mira për karikimin e dronit.

Ju duhet të përdorni karikuesin USB DJI 18W dhe kabllon standarde të karikimit Mavic Mini.
Lista: 1 kavanoz zile me bazë karikimi dhe 1 mikro USB magnetike.

Projektuar posaçërisht për Mavic Mini, këto helika ofrojnë një fluturim më të qetë dhe një shtytje të fuqishme për pajisjen tuaj

Diametri: 119,38 66,04 mm (4,7 × 2,6 inç), pesha: 0,5 g secila; kompleti përfshin: 2 palë helikë + 12 vida për montim

Mini mavic, i lëvizshëm dhe kompakt (249 g), në klasën e peshës më të ulët dhe më të sigurt të dronëve; një pagesë e plotë ofron 30 minuta fluturim

Çdo ide, çdo revolucion që ndryshon botën fillon me një vizion; DJI u ofron njerëzve krijues mjetet që u duhen për të sjellë idetë e tyre në jetë

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Karikues per MAVIC Mini Dron”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues per MAVIC Mini Dron

WhatsApp chat