Dron Mavic 2 Zoom EU version | HD Camera

154,900 L

Ka stok

 • Koha e fluturimit: Maksimumi 31 minuta
 • Kamera e zmadhimit optik 2x
 • Ndjesia e Pengesave
 • Formati i fotografisë JPEG / DNG (RAW)
 • Formati i videos MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)
 • Ekran 5.5 inç me rezolucion 1080p
KODI: 6958265174452 Kategori: ,

DRON MAVIC 2 ZOOM EU | DRON NE SHITJE

Dron ne shitje | Loja me dron | Dron me kamer | Dron profesionaldron ne shitje me kamer

Kapni cdo pamje nga këndime i gjerë deri në shkrepjet me rreze mesatare për mundësi edhe më kreative.

E ndertuar nga një sensor 12 megapikselë 1 / 2.3 inç me zmadhim deri në 4x duke përfshirë një zmadhim optik 24-48 mm, Mavic 2 Zoom ka të bëjë me perspektivat dinamike.

Filmoni dhe fotografoni te gjitha pamjet mahnitese qe ju deshironi.

Zmadhim 4x me precizion të lartë

Droni Mavic 2 Zoom i DJI është i pajisur me një sensor 1 / 2.3-inç, 12 megapiksel me një zoom 4x që sjell imazhe të freskëta, të mprehta, me definicion të lartë nga çdo kënd i mundshëm.

Nëse zgjidhni kapje me kënd të gjerë ose zoom, opsionet e kësaj të fundit do t’ju ofrojnë mundësi gjithnjë e më kreative.

Ky dron i gjeneratës së fundit nga DJI, një lojtar i njohur në sektor, ofron shumë komponentë dhe karakteristika me precizion të lartë për një përvojë fluturimi dhe kapjeje gjithëpërfshirëse dhe profesionale.

DRON IDEAL PER VIDEO DHE FOTO

Krahasuar me një lente me kënd të gjerë 24 mm, duke përmirësuar efektin klasik kinematografik. Sot, një botë krejt e re e fotografisë ajrore po ju hapet me pamje edhe më epike dhe kinematografike.

Shkrepja me video te plotë HD me zmadhim 4x është pa humbje (ashtu si me zmadhimin optik 2x), duke ju lejuar të shihni subjektet e largëta më afër dhe t’i bëni skenat unike duke kapur ndërtesa, automjete, kafshë dhe njerëz në një distancë optimale.

DRON NE SHITJE

Droni Mavic 2 Zoom i DJI është i pajisur me një sensor 1 / 2.3-inç, 12 megapiksel me një zoom 4x që sjell imazhe të freskëta, të mprehta, me definicion të lartë nga çdo kënd i mundshëm. Nëse zgjidhni kapje me kënd të gjerë ose zoom, opsionet e kësaj të fundit do t’ju ofrojnë mundësi gjithnjë e më kreative.

Ky dron i gjeneratës së fundit nga DJI, një lojtar i njohur në sektor, ofron shumë komponentë dhe karakteristika me precizion të lartë për një përvojë fluturimi dhe kapjeje gjithëpërfshirëse dhe profesionale. 

LOJA ME DRON

Shkrepje me ekspresive krahasuar me  lente te tjera me kënd të gjerë 24 mm, lente telefoto 48 mm e cila rrit perspektivën tuaj, duke përmirësuar efektin klasik kinematografik. Sot, një botë krejt e re e fotografisë ajrore po ju hapet me pamje edhe më epike dhe kinematografike, me kete dron te mahnitshem.

Gjetja e pamjes së duhur në mënyrë intuitive. Shkrepja me video te plotë HD me zmadhim 4x është pa humbje (ashtu si me zmadhimin optik 2x), duke ju lejuar të shihni subjektet e largëta më afër dhe t’i bëni skenat unike duke kapur ndërtesa, automjete, kafshë dhe njerëz në një distancë optimale, per pamje te bukura dhe ideale. 

DRON ME KAMER

Fokusim i shpejtë dhe i saktë | Loja me dron

Fokusi automatik hibrid i dronit Mavic 2 Zoom kombinon zbulimin e fazës dhe kontrastit për saktësi më të madhe të fokusimit me shpejtësi të rritur të fokusimit deri në 40%. Sistemi i gjurmimit të fokusit automatik u jep subjekteve një pamje të qartë dhe të mprehtë kur zmadhoni dhe zvogëloni.

DRON PROFESIONAL

Zmadhoni gjatë fluturimit Dolly Zoomm është një QuickShot i ri i integruar në Mavic 2 Zoom dhe ofron perspektiva nga një botë tjetër.

Dolly Zoom rregullon automatikisht fokusin gjatë fluturimit, duke shtuar një efekt vizual intensiv në videon tuaj.

Kur fluturoni manualisht, mund të vendosni gjithashtu vlera të përshtatshme të shkallës së fokusit. Për mundësi edhe më kreative të shkrepjes. Fotografi me rezolucion super 48 megapiksel

dron ne shitje profesional me kamerDRON PROFESIONAL | Dron me kamer

Dji mini | Real time | 4k videos | kamera hd | Camera drones | Dji mavic Air
Mavic 2 Zoom gjithashtu përmban një funksion të ri me super rezolucion. Kur bëni një fotografi me një fushë shikimi ekuivalente prej 24 mm, kamera kap dhe retushon nëntë fotografi me lenten e saj telefoto.
Duke ju dhënë një foto me rezolucion super 48 megapiksel, një aset për të kapur detajet e gjalla që meriton fotografia juaj.

Kontrolluesi Smart DJI është krijuar për të maksimizuar përvojën tuaj të fluturimit në natyrë me Mavic 2 ose ndonjë dron tjetër të pajisur me OcuSync 2.0. Dron ne shitje.

Një ekran i integruar 5.5 inç ofron imazhe të qarta dhe të mprehta edhe në kushte të vështira.

Kontrollet intuitive dhe veçoritë e para-instaluara si SkyTalk dhe DJI GO 4. E bëjnë atë më të shpejtë dhe më të lehtë se kurrë për tu ngritur. Ekran ultra-i ndritshëm.

DRON MAVIZ II VERSIONI EUROPIAN

hdr video | E play store | Remote controller | Flight modes | 4k camera | Battery life | Dji mavic 2 pro | Dji phantom

 

Kontrolluesi Smart DJI përmban një ekran të integruar 5.5 inç 1080p, duke siguruar një ekran ultra të ndritshëm për ta mbajtur transmetimin tuaj të drejtpërdrejtë të dukshëm.

Madje edhe në rrezet e diellit. Me 1000 cd / m2, ekrani është rreth dy herë më i ndritshëm se ekranet e pajisjeve inteligjente konvencionale.

Transmetim i plotë video HD OcuSync 2.0 E pajisur me teknologjinë e transmetimit të videos OcuSync 2.0 Full-HD. Kontrolluesi Smart DJI mbështet ndërrimin automatik midis 2.4 GHz dhe 5.8 GHz.

Duke zvogëluar ndikimin e ndërhyrjeve mjedisore në funksionimin e dronëve dhe cilësinë e imazhit. Efikase dhe e lëvizshme.

LOJA ME DRON | Dron profesional

Kontrolluesi inteligjent DJI lidhet me dronin tuaj sapo të ndizet në mënyrë që të ngriheni shpejt. Dhe të mos e humbni asnjëherë veprimin. Duke shfaqur një dizajn të integruar me leva kontrolli të ndashëm.

DJI Smart Controller është gjithashtu i lëvizshëm për tu marrë kudo që të jeni.Dron profesional.

DJI Go Share Transferoni me lehtësi fotot dhe videot tuaja ajrore nga DJI Smart Controller në pajisjen tuaj mobile me veçorinë e re Go Share të aplikacionit DJI GO 4. Dron ne shitje.

Sistem i personalizuar.

Sistemi personal i Android dhe aplikacioni i optimizuar DJI GO 4 i Kontrolluesit Smart DJI. Ju çlirojnë nga kufizimet e pajisjeve mobile konvencionale për të siguruar krijimin ajror më të shpejtë dhe më të synuar.

Drone Mavic 2 Zoom | Specifika | DRON ME KAMERdron profesional

 •  Kamera video me zmadhim optik 24-48 mm
 • Video FHD me zmadhim 4x
 • Sensori 1 / 2.3 “dhe 12MP CMOS
 • Bateri litium-jon e rikarikueshme
 • Lartësia: 34.5 cm Gjerësia: 49.5 cm Thellësia: 32.5 cm
 • Pesha: 1.05 g
 • Shpejtësia maksimale: 72 km / orë
 • Kohëzgjatja e fluturimit: 31 min
 • Rezolucioni i videos 4K: 3840/ 2160 24/25 / 30p
 • 2.7K: 2688 1512 24/25/30/48/50/60 fq
 • FHD: 1920 1080 1080 1080 24/25/30/48/50/60 / 120p
 • Formati i fotografisë JPEG / DNG (RAW)
 • Formati i videos MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)
 • Ekran 5.5 inç me rezolucion 1080p

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Dron Mavic 2 Zoom EU version | HD Camera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mavic 2 zoom dron online dyqan taxi

Dron Mavic 2 Zoom EU version | HD Camera