Drone me drita LED | Loder UFO per femijet tuaj

4,990 L

Ka stok

  • Dron loder per femije por perdoret edhe nga te rritur.
  • Imiton UFO-t.
  • Mbahet ne duar.
  • Sherben per t’u argetuar.
  • Shume e lehte ne perdorim.
KODI: Drone-UFO Kategori: ,

DRONE ME DRITA LED – LODER UFO

Dron loder per femije me drita shumengjyreshe per ta bere akoma me argetuese kohen e lojes.

Sensori i induksionit në pjesën e poshtme të pajisjes zbulon objektet afër dhe u shmanget shpejt.

Saktesia inteligjente e duarve për fluturim rrotullues 360 °.

Kur te perdorni paisjen si fillim merrni nje drejtim avioni dhe pastaj hidheni butësisht për ta bërë atë të fluturojë.

Kontrollohet lehtë dhe është në gjendje të fluturojë në drejtime të shumta.

Luaj vetem ose shumëfisho argëtimin tënd me familjen dhe miqtë!

E sigurt dhe operon me bateri te rikarikueshme.

Helika është e mbështjellë nga një barrierë fleksibël rrjete duke siguruar që prekja të jetë e nevojshme, duke mbrojtur sytë dhe lëkurën e fëmijëve nga dëmtimi.

Teknologji inovative e ndjeshme ndaj levizjes dhe e afte te shmange pengesat perpara se te perplaset ne te.

 

Fale dritave LED ajo do te arrije te jape nje shkelqim fantastik gjate nates.

Përdor një kombinim të teknologjisë infra të kuqe, ndjeshmërisë së gravitetit dhe monitorimit të presionit të ajrit për ta mbajtur atë të sigurt nga përplasja.

Ajo gjithashtu përmban mbajtjen e lartësisë dhe uljen automatike.

SPECIFIKAT

Materiali i produktit: plastike

Frekuenca e marrjes: 2.4G.

Numri i kanaleve: 4 kanale.

Pamja: sferike, rrjetë rrafshi.

Mosha: 14+.

Bateria e trupit: “3.7V500 mAh”.drone flying saucer watch gravity sensor buy online dyqan taxi

Koha e karikimit: 60 minuta.

Distanca e telekomandës: 80 metra.

Metoda e karikimit: Koka e karikimit USB.

Modaliteti në distancë: I shpejtë dhe i ngadaltë.

Koha e fluturimit me një bateri të vetme: 6-8 minuta.

Rezolucioni: 480 P.

Distanca e kthimit: 15-30 m.

Transmetimi i sinjalit: WIFI.

Madhësia e produktit: 19.5 * 5.5cm.


Bli Online ne Dyqan Taxi – Porosit tani dhe paguaj ne kthim!

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drone

Ngjyra

Be the first to review “Drone me drita LED | Loder UFO per femijet tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

discount ufo drones buy online in dyqan taxi

Drone me drita LED | Loder UFO per femijet tuaj