Lapsa me Ngjyre Carioca Tita | 6 Cope

110 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Ngjyre per Femije | Carioca 

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 6 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.

LAPSA CARIOCA TITA

Lapsa me Ngjyre  Carioca Tita | 6 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme 6 kendore. 

Linja e re e lapsave me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
Teper i lehte per tu perdorur, dhe per tu pershtatur me doren e femijes. Gishtat e tyre nuk do te ndjejne lodhje dhe nese vizatojne per ore te gjata.

carioca tita ne dyqan taxi
Bojra Carioca  Tita |  Lapsa
per ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Tita | Lapsa me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk kane asnje ndikim negative ne mjedis.

Lapsa me ngjyre Carioca Tita per femije

Specifikat | Lapsa me Ngjyre per Femije | Carioca 

Ngjyre rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 6 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim per femijet dhe kreativitetin e tyre.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa me Ngjyre Carioca Tita | 6 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Laps me ngjyre carioca tita 6435 dyqan taxi lapsa per femije al

Lapsa me Ngjyre Carioca Tita | 6 Cope