Dron me kamer 480 P HD | UFO Drone RC | Professional

4,490 L

Ka stok

  • Drone UFO me infra te kuqe.
  • Me telekomande.
  • Materiali kryesor: ABS.
  • Frekuenca: 2.4GHz.
  • Karikuesi i baterisë: Kabllo USB
  • Bateria: Bateria 3.7V 500mAh.
  • Distanca e telekomandës: rreth 50m.
  • Koha e fluturimit: rreth 6 minuta.
  • Koha e karikimit: rreth 60 minuta.
KODI: Dron UFO KATEGORIA:

UFO DRONE RC – DRON ME KAMER 

Dron i perbere me 6 sensore, ku shmangia e pengesave ne fluturim do te jete nje spektakel i vertet.

Ai ka nje kamer me rezolucion 480P HD i cili realizon foto dhe shprepje me cilësi të shkëlqyeshme.

Ky dron eshte perfekt per t’u argetuar dhe ne te njejten kohe te kryeje edhe sherbime profesionale sic jane fotot edhe videot e ndryshme.

DRON ME KAMER 480P PER IMAZHE HD

Droni mund te kontrollohet nga telekomanda ne nje diapazon deri ne 100 m.

Perberja me drita LED e bene kete dron te kete nje ndricim fantastik gjate nates.

Bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe i projektuar për performancë të qëndrueshme.

Lehtë për të vepruar, kompakt dhe i lëvizshëm.

Peshe e lehtë për t’u bartur kudo ku dëshironi të shkoni.
Lojë dhe dhuratë e përsosur për fëmijët për të përmirësuar aftësinë e reagimit dhe koordinimin e syrit.

SPECIFIKAT

Materiali i produktit: plastik.

Frekuenca e marrjes: 2.4G.

Ka forme sferike.

Mosha e përdorimit: mbi 14 vjec.

Bateri litiumi 3.7V500 mAh.mini helicopter drone smart hand watch dyqan taxi

Koha e karikimit: 60 minuta

Distanca e telekomandës: 80 metra.

Metoda e karikimit: USB.

Koha e fluturimit: 6-8 minuta.

Rezolucioni: 480P.

Madhësia e produktit: 19.5 CM* 5.5 CM


Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit me vetebesim dhe siguri | Kurse kohe dhe para!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Drone

Ngjyra

Be the first to review “Dron me kamer 480 P HD | UFO Drone RC | Professional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dron gamepad telecomnad product online in dyqan taxi

Dron me kamer 480 P HD | UFO Drone RC | Professional

WhatsApp chat