Dron me GPS | GD91 Pro RC Drone 4K HD

18,900 L

Ka stok

 • Distanca e kthimit të imazhit (pa ndërhyrje, pa okluzion): 1200 metra
 • Rezolucioni i videos (kamera e përparme): 4K (2160 * 3840P)
 • Rezolucioni i kamerës (kamera e përparme): 4K (2160 * 3840P)
 • Formati i videos Forma e videos JPG MP4 ose AVI “
 • Gjatësia fokale: 50 herë
 • Ndarja e fotos / videos
KODI: gd-91 Kategori: ,

DRON ME GPS | GD91 PRO RC DRONE 4K HD

Kapni momente te paharrueshme dhe magjike me Dronin me GPS GD91 i cili ka cilesi dhe performance te larte.

Rrethimi me pikë fikse: Gjeni pikën qendrore të rrethimit dhe më pas lëvizni rrezen e dëshiruar të rrethit përmes levës.
Funksioni i rikuperimit të dronit: Klikoni në ikonën e sinjalit GPS tre herë me radhë për të hapur ndërfaqen e hartës. Harta tregon distancën, gjerësinë dhe gjatësinë e fundit të dronit.
Funksioni MV: filtri, efektet speciale të videos, rritja e muzikës në sfond, ndarja e fotos / videos.
Lartësia fikse e presionit të ajrit. Pozicionimi GPS, pozicionimi optik i rrjedhës, modaliteti gjeomagnetik / pa kokë, droni nuk do te kete nevoje per rregullim para nisjes.
Planifikimi i rrugës, pikat me interes përreth, kthimi me një klikim gjithashtu funksioni i kthimit automatik te ju kur humbet sinjali, zmadhim 50 herë, kamera 5G 4K ESC, dy boshte.

Specifika:
 • Ngjyra: E zezë në hapësirë ​​të thellë
 • Karakteristikat e GPS: GPS ndjek 30 M +, imazhet ndjekin 5-30 M, udhëtim në binarë, rrethim me pikë fikse, pozicionim satelitor
 • Lente elektronike anti-dridhje vetë-stabilizuese
 • Këndi i lentes: 118 °
 • Distanca e kthimit të imazhit (pa ndërhyrje, pa okluzion): 1200 metradron bli online ne dyqan taxi
 • Rezolucioni i videos (kamera e përparme): 4K (2160 * 3840P)
 • Rezolucioni i kamerës (kamera e përparme): 4K (2160 * 3840P)
 • Formati i videos Forma e videos JPG MP4 ose AVI “
 • Gjatësia fokale: 50 herë
 • Ndarja e fotos / videos
 • Kërkesat e versionit të sistemit të pajisjes mobile: iOS 9.0 ose më i ri / Android 4.4 ose më i ri
 • Motor pa furça: 1806
 • Modaliteti i marrjes në telekomandë: 2.4G
 • Barometri: GPS / rrjedha optike
 • Mjetet WIFI marrëse: 5G
 • Kapaciteti inteligjent i baterisë litium: 7.6V 3000mAh
 • Distanca e telekomandës (pa ndërhyrje, pa pengesa): 1200M
 • Koha e udhëtimit: Rreth 25-28 min
 • Koha e karikimit: Rreth 5 orë
 • Mjetet e karikimit: USB (5V / 3A)

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Dron me GPS | GD91 Pro RC Drone 4K HD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dron me GPS | GD91 Pro RC Drone 4K HD