Drone Sky Hunter me kamera X8TW | Quadcopter

8,900 L

Ka stok

Specifikat 
 • Modeli: X8TW
 • Ngjyra: Black / White
 • Remote control: 2.4GHz / 4
 • Main Material: ABS
 • Kamera: 0.3MP
 • FPV transmission: wifi real-time
 • Distanca e komandimit: about 80-100m
 • Koha e karikimit : about 90mins
 • Koha e fluturimit: about 5-7 minutes
KODI: drone-skyhunter-x8tw Kategori: ,

Drone Sky Hunter me kamera X8TW | Quadcopter

Drone Sky Hunter me kamera X8TW | Quadcopter

Karakteristika
Transmetim me vale wireless.
Kamera 0.3MPmund te regjsitroje video dhe te shkrep foto.
Dizajn portativ dhe i lehte per tu mbajtur.
Funksione: H/L nivele shpejtesie, 3D etj.
Sistem tekenologjik i avancuar per fluturim sa me te qendrueshem te tij.
Specifikat 
 • Modeli: X8TW
 • Ngjyra: Black / White
 • Remote control: 2.4GHz / 4
 • Main Material: ABS
 • Dron me Kamera: 0.3MP
 • FPV transmission: wifi real-time
 • Distanca e komandimit: about 80-100m
 • Koha e karikimit : about 90mins
 • Koha e fluturimit: about 5-7 minutes

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Drone

Be the first to review “Drone Sky Hunter me kamera X8TW | Quadcopter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drone Sky Hunter me kamera X8TW | Quadcopter

Drone Sky Hunter me kamera X8TW | Quadcopter