MAVIC AIR II | Intelligent Flight Battery

14,200 L

Ka stok

Përputhshmëria Mavic Air Ultra Portable and Foldable Kapaciteti i dronit 2375 mAh Tensioni 11,55V
Maksimumi: Bateri 13.2V
Lloji Energjise LiCoO2 27.43Wh

KODI: 6958265125522 Kategori: ,

MAVIC AIR II | Intelligent Flight Battery

Bateritë inteligjente të fluturimit Mavic Air janë bërë me litium me densitet të lartë, duke ofruar një kohë të konsiderueshme fluturimi deri në 21 minuta për të gjitha nevojat tuaja në aventura.

Mavic Air 2 – Bateri zëvendësuese zëvendësuese 3500mAh. Aksesor done fluturimi.

Bateria Inteligjente e Fluturimit Mavic Air 2 siguron një kohë maksimale fluturimi prej 34 minutash.

Me një sistem të integruar të menaxhimit të baterisë , statusi i baterisë monitorohet dhe raportohet në kohë reale, duke ju lejuar të përqendroheni më pak në nivelet e energjisë dhe më shumë gjatë fluturimit.

Siguria: Ka mbrojtje ndaj mbingarkesës, shkarkimit dhe temperaturave të ulëta.

Performanca: Kapaciteti nominal: 3,500 mAh, 40,42 Wh (vlera tipike).

Përputhshmëria: DJI Mavic Air 2 Drone.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “MAVIC AIR II | Intelligent Flight Battery”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

MAVIC AIR II Intelligent Flight Battery bli online dyqan taxi

MAVIC AIR II | Intelligent Flight Battery