Drone Dark Pro TK117 | Dron per selfie dhe monitorim

12,900 L

Ka stok

 • Distanca e Kontrollit me te larget: rreth 60m
 • Bateria e dronit: Bateria 3.7V 850mAh
 • Koha e fluturimit: rreth 11 minuta
 • Koha e karikimit: Rreth 100 minuta
 • Bateria e telekomandës: Bateria 3 AA
 • Pesha e produktit (perfshirë baterine): 162g
 • Ka  nje kamer 720P
KODI: K-190520004 Kategori: , ,

DRONE DARK PRO TK117

Drone Dark Pro TK117 me kualitet te larte. Dronet jane nje nga zhvillimet teknologjike me te fundit dhe jane bere brenda nje kohe shume te populluara dhe te preferuara nga te gjitha per funksionet qe kryejne dhe lehtesirat qe krijojne. Droni kurseu shpenzime te medha sidomos per studiot fotografike apo mediat. Me te mund te realizohet, arrihet e te shikohet cdo gje qe me heret ndoshta ka qene me e veshtire per tu siguruar.

DRONI DARK PRO TK117 NE SHITJE | DYQAN TAXI

Droni Dark Pro TK117 ka nje strukture ndertimi shume ndihmuese per t u menaxhuar nga ju. Fal nje  madhesise qe ka nuk ju pengon aspak ta merrni me vete kudo qe deshironi ta vendosni ne perdorim ate. Dronin ju mund ta palosni ne permasa te vogla ndaj eshte lehtesisht i transportueshem.

I gjithe procesi qe kryen kjo pajisje behet ne menyre automatike pa qene nevoja e nje njohje shume te madhe per perdorim e tyre nga ju, kjo ju lehteson edhe nga aspekti qe mos te beni dicka gabim. Ju do te merni pamje fantastike prej tij me kameren 720P, e cila ju siguron pamje me te bukura dhe me te qarta. Droni duhet te lidhet patjeter me internet ne te kundert ai nuk do te kryeje asnje funksion. Keni nje perberje me nje material shume cilesor qe garanton jetegjatesi. Mjafton qe t’i vendosni veprimet qe duhet te beje dhe ai do t’i beje ato ne menyre automatike. Ngjyre e zeze.

DRON PER FOTO DHE VIDEO SELFIE

 • Eshte komod dhe praktik ne perdorim
 • Ka nje madhesi nen mesatare qe mund ta merrni kudo me  vete
 • Mund te palosetDRONE DARK TK117
 • E kryen funksionin e vet ne menyre automatike
 • Ka nje kamer 720P
 • Lidhet me wirelees
 • Ngjyre e zeze
 • Perbehet nga nje material cilesor qe premton jetegjatesi
 • Distanca e Kontrollit me te larget: rreth 60m
 • Bateria e dronit: Bateria 3.7V 850mAh
 • Koha e fluturimit: rreth 11 minuta
 • Koha e karikimit: Rreth 100 minuta
 • Bateria e telekomandës: Bateria 3 AA
 • Pesha e produktit (perfshirë baterine): 162g

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 162 g/kg
Lloji

Drone

Ngjyra

Be the first to review “Drone Dark Pro TK117 | Dron per selfie dhe monitorim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drone tk117 ne shitje online ne dyqan taxi tirane shqiperi

Drone Dark Pro TK117 | Dron per selfie dhe monitorim