DJI Propellers Guard Mavic 2 (PRO/ZOOM)

2,800 L

Ka stok

 • Për DJI Mavic 2 Pro & Mavic 2 Zoom.
 • Përfshin një set të plotë të mbrojteseve të helikës.
 • Shton Mbrojtjen nga Thikat Spinning.
 • Ndihmon në parandalimin e dëmtimit të njerëzve dhe objekteve.
 • Projektuar për Lidhje & Heqje të Lehtë.
KODI: 0190021321885 Kategori: ,

DJI PROPELLERS GUARD MAVIC 2 

Shtoni një nivel shtesë të mbrojtjes dhe sigurisë me këto mbrojtese të helikës për Mavic 2 Pro / Zoom nga DJI. Ato janë të krijuara për ngjitje dhe heqje të lehtë rreth secilit prej motorëve të dronit, duke siguruar asnje pengesë rreth helikave që rrotullohen. Duke zvogëluar mundësinë e kontaktit të drejtpërdrejtë me helikat aktive, ato mund të zvogëlojnë mundësinë e dëmtimit.

Specifikat:
 • Për DJI Mavic 2 Pro & Mavic 2 Zoom.
 • Përfshin një set të plotë të mbrojteseve të helikës.
 • Shton Mbrojtjen nga Thikat Spinning.
 • Ndihmon në parandalimin e dëmtimit të njerëzve dhe objekteve.
 • Projektuar për Lidhje & Heqje të Lehtë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e maadhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI Propellers Guard Mavic 2 (PRO/ZOOM)”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI Propellers Guard Mavic 2 (PRO/ZOOM)