DJI Smart Controller | Me ekran te integruar 5.5 inc

80,490 L

Ka stok

 • Për Dronët që përputhen me OcuSync 2.0.
 • Punon me Mavic 2 Pro / Zoom & More.
 •  Ekran i integruar 5.5 “Full HD 1080p.
 • Ultra-Bright 1000 cd / m2.
 • DJI Go Share për Transferta të Lehta Mobile.
 • Transmetim i drejtpërdrejtë në Mediat Sociale me SkyTalk.
 • Mikrofoni dhe Altoparlanti i integruar.
 • Bateri e zgjatur 5000mAh.
KODI: 6958265178740 Kategori: ,

DJI SMART CONTROLLER

Ekran ultra i ndritshëm

Kontrolluesi Smart DJI ka një ekran të integruar 5.5 inç 1080p, duke siguruar një ekran ultra të ndritshëm për ta mbajtur ushqimin tuaj të drejtpërdrejtë të shikueshëm, madje edhe në rrezet e diellit. Me 1000 cd / m2, ekrani është afërsisht dy herë më i ndritshëm se ekranet e pajisjeve inteligjente konvencionale.

Transmetimi i videos Full-HD OcuSync 2.0

E pajisur me teknologjinë e transmetimit të videos OcuSync 2.0 Full-HD, Kontrolluesi DJI Smart mbështet ndërrimin automatik midis 2.4 GHz dhe 5.8 GHz, duke zvogëluar ndikimin e ndërhyrjeve mjedisore në funksionimin e dronëve dhe cilësinë e imazhit. Kjo gjithashtu siguron transmetim të besueshëm me rreze të gjatë në distanca deri në 8 km.

Specifikat:
 • Për Dronët që përputhen me OcuSync 2.0.
 • Punon me Mavic 2 Pro / Zoom & More.
 •  Ekran i integruar 5.5 “Full HD 1080p.
 • Ultra-Bright 1000 cd / m2.
 • DJI Go Share për Transferta të Lehta Mobile.
 • Transmetim i drejtpërdrejtë në Mediat Sociale me SkyTalk.
 • Mikrofoni dhe Altoparlanti i integruar.
 • Bateri e zgjatur 5000mAh.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI Smart Controller | Me ekran te integruar 5.5 inc”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI Smart Controller | Me ekran te integruar 5.5 inc