DJI OSMO MOBILE 4

19,600 L

Ka stok

  • Material cilesor e rezistent.
  • Ideal per video dhe fotografi.
  • I lehte ne perdorim.
  • Dizajn kompakt dhe unik
KODI: 6958265174643 Kategori: ,

DJI OSMO MOBILE 4

OM 4 është mbajtesi më i fundit në linjën DJI Osmo, është gjithashtu mbajtesi i telefonit më i përballueshëm, më i lehtë për t’u përdorur nga te gjithe. Shtypni rekordin, xhironi dhe aplikacioni DJI do të kujdeset për pjesën tjetër.

SPECIFIKAT:
  • Material cilesor e rezistent.
  • Ideal per video dhe fotografi.
  • I lehte ne perdorim.
  • Dizajn kompakt dhe unik.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI OSMO MOBILE 4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu