Mavic Mini Charger Base

6,200 L

Ka stok

Temperatura e punës: 5 ° deri 45 ℃ (41 ° deri 113 ° F)
Hyrja: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A
Dalja: 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A Përputhshmëria: Mavic Mini

KODI: 6971681400004 Kategori: ,

MAVIC MINI CHEARGER BASE

Karikiues për Mini Drone Mavic.

Baza e karikimit mban dhe shfaq Mavic Mini. Micro USB magnetike, më e mira për karikimin e dronit.

Ju duhet të përdorni karikuesin USB DJI 18W dhe kabllon standarde të karikimit Mavic Mini.

I përshtatshëm për DJI Mavic Mini Drone, karikues për dronin DJI Mavic Mini.

Duhet të përdorni Karikuesin USB DJI 18 W dhe kabllon standarde të karikimit të Mavic Mini.

1 * Mbulesë transparente; 1 * Baza e karikimit; 1 * Koka magnetike Micro USB. Përveç karikimit të avionit, Baza e Karikimit mban dhe shfaq Mavic Mini.

Përputhen me karikuesin USB DJI 18 W dhe kabllon e energjisë standarde Mavic Mini

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mavic Mini Charger Base”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mavic Mini Charger Base