DJI kamera Osmo Pocket

44,900 L

Ka stok

Model unik.

Në madhësi xhepi dhe jashtëzakonisht praktik

Ju lejon te kapni video dhe fotografi unike.

KODI: 0190021332287 Kategori: ,

DJI kamera Osmo Pocket

Në madhësi xhepi dhe jashtëzakonisht praktik, DJI Pocket 2 është një aparat fotografik i vogël që ju lejon të regjistroni momente të paharrueshme.

E pajisur për të stabilizuar lëvizjen dhe për të bërë foto të mprehta dhe video të qetë, Pocket 2 ju jep lirinë për të krijuar magji pranë.

Dji kamera Osmo Pocket përdor një kombinim të modeleve të paracaktuara të shkrepjes dhe lëvizjeve të kamerës për t’ju ndihmuar të krijoni video me cilësi profesionale sa herë që dëshironi.

Filtrat dhe kolonat zanore të dizajnuara ekskluzivisht i japin një përfundim unik pamjeve tuaja.

DJI Mimo është shoqëruesi për t’ju lejuar të xhironi, modifikoni dhe ndani momente të mahnitshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI kamera Osmo Pocket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer osmo pocket online dyqan taxi

DJI kamera Osmo Pocket