DJI RONIN-SC

44,900 L

Ka stok

  • Dizajn praktik dhe I lehte ne perdorim.
  • Mbeshtet funksionet: Panorama, timelapse, motionlapse.
  • I ben ballë një ngarkese 2.0 kg.
KODI: 6958265191183 Kategori: ,

DJI RONIN DC

DJI Ronin ofron mbështetje për një gamë të gjerë të kamerave dhe lenteve.
Gjithashtu eshte testuar në mënyrë rigoroze për t’i bërë ballë një ngarkese 2.0 kg ndërsa siguron xhirime kinematike të qetë.

Paketë me veçori të përparuara të kapjes si Panorama, Timelapse, Motionlapse, Motion Control, ActiveTrack 3.0.Pllaka e lëshimit të shpejtë përfshin një bllok pozicionimi për të ruajtur pozicionin perfekt të kamerës.
Aplikimi Ronin për qasje në skenarë të paracaktuar, udhëzues për balancimin e kamerës dhe udhëzime te tjera ndihmuese.

Specifikat:
  • Dizajn praktik dhe I lehte ne perdorim.
  • Mbeshtet funksionet: Panorama, timelapse, motionlapse.
  • I ben ballë një ngarkese 2.0 kg.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “DJI RONIN-SC”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu