Mavic 2 Part 1 Fly More Kit | 2 Bateri inteligjente

47,200 L

Ka stok

  • Bateri të shumta fluturimi inteligjente për një fluturim më të gjatë.
  • Karikoni bateritë gjatë fluturimit.
  • Helikë me zhurmë të ulët për fluturim më të qetë.
  • Një çantë e gjithanshme për supe për të mbajtur gjithçka.
KODI: 6958265174605 Kategori: ,

MAVIC 2 PART 1 FLY MORE KIT

Paketa Mavic 2 Fly More përfshin dy bateri inteligjente fluturimi, një karikues makinash 2 Mavic, një qendër bbushëse baterie. Përshtatës baterie në energji, helikë me zhurmë të ulët dhe cantë Supesh Mavic 2. Duke ju siguruar ne kete menyre nje mbështetje gjithëpërfshirëse gjatë xhirimit.

DY BATERI INTELIGJENTE | MAVIC 2

Të dy Bateritë Inteligjente të Fluturimit kanë një kapacitet deri në 59.29 Wh, dhe secila ka një kohë maksimale fluturimi prej 31 minutash. Me një sistem të integruar të menaxhimit të baterisë DJI, statusi i baterisë monitorohet dhe raportohet në kohë reale, duke ju lejuar të përqendroheni më pak në nivelet e energjisë dhe më shumë në një fluturim epik.

Specifikat:
  • Bateri të shumta fluturimi inteligjente për një fluturim më të gjatë.
  • Karikoni bateritë gjatë fluturimit.
  • Helikë me zhurmë të ulët për fluturim më të qetë.
  • Një çantë e gjithanshme për supe për të mbajtur gjithçka.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mavic 2 Part 1 Fly More Kit | 2 Bateri inteligjente”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mavic 2 Part 1 Fly More Kit | 2 Bateri inteligjente