Dron K60 Pro me kamer te dyfishte | Quadcopter Drone

19,000 L

Ka stok

KODI: i-2120713 Kategori: ,

DRON K60 PRO ME KAMER TE DYFISHTE

Dron K60 Pro permban dizajn te palosshem, pozicionim GPS, motorre te fuqishem, kamera 6K dhe jetegjatesi te shkelqyer te baterise.

Pervec kameres ballore ka nje kamer te dyte 1080P ne pjesen e poshtme e cila sherben si nje sensor pozicionimi optik.

Me bateri 7.4V, 2200mah lejon deri ne 30 minuta kohe fluturimi.

Pozicionimi GPS ju jep detajet e sakta te pozicionimit te dronit, duke ndjekur pozicionin e tij dhe duke siguruar funksionin automatik te kthimit.

Transmetim ne kohe reale i imazhit 5G me transmetim grafik pa vonese, distanca e transmetimit te figures deri ne 1,2 km.

Motorr pa zhurma dhe helika me efikasitet te larte aerodinamik.

Dron xhepi XKJ K60 permban nje funksion qe i mundeson te gjeje rrugen e kthimit automatikisht. Me nje klikim, droni do te kthehet ne piken e nisjes.

Karakteristika

  • Kamer e dyfishte me kualitet 6K
  • Modaliteti i pozicionimit GPS per fluturim me te sakte
  • Distanca e fluturimit deri ne 1.2km
  • Nje buton per funksionin e kthimit ne pikenisje

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Drone

Ngjyra

,

Be the first to review “Dron K60 Pro me kamer te dyfishte | Quadcopter Drone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dron k60 pro ne shitje online ne dyqan taxi

Dron K60 Pro me kamer te dyfishte | Quadcopter Drone