Kamera Wireless mini Android 360 + Kamer sigurie ne shitje

4,900 L5,900 L (-17%)

Ka stok

 • Kamera Wireless
 • Ideale per te monitoruar femijet, kafshet, ngjarje te ndryshme apo thjesht per te biseduar.
 • Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
 • Mund ta vendosni kudo
 • Pamje profesionale
 • Kamera 360+ me Micro USB 5V-1A
KODI: 6970312870018 Kategori: , , Etiketime: , ,

KAMERA WIRELESS 360 SIGURIE NE SHITJE

Kamera Wireless 360+ te vogla | Android | Mini Kamera sigurie per shtepi ne shitje | Dyqan Taxi Tirane | Download App

360 eshte nje kompani udheheqese ne fushen e Internetit me nje baze te madhe perdoruesish.
Kamera 360 ka pothuajse gjithcka qe ju nevojitet pr nje kamera te sigurise se brendshme Wireless.
Imazhe Full HD me kend te gjere dhe cilesi 1080p per foto te pastra.
Video HD me pamje me lente te gjere 150 grade.

Monitoroni te gjithe shtepine tuaj me keto kamera sigurie te vogla 

Me nje baze te rregullueshme | Ju gjithashtu mund te rregulloni manualisht kendin e shikimit.
Kamera inteligjente mund te nderroje automatikisht menyren e dites dhe nates.
Zbulimi i levizjes mund te aktivizoje kameren per te bere foto ose te regjistroje video dhe menjehere te dergoje njoftimin ne telefonin tuaj.
Me aftesine e saj te shikimit te nates dhe Anti Vjedhjes ai eshte me te vertete nje produkt qe cdo shtepi duhet ta zoteroje.

Mikrofoni dhe altoparlanti 38dB i integruar me teknologji te audios kunder zhurmes.
Tingulli i rrjedhshem ju lejon te komunikoni me familjen ose kafshen tuaj.
Mund te ndani Video me transmetim te drejperdrejte me anetaret e familjes dhe miqte tuaj per te qendruar te lidhur gjate gjithe kohes.

kamera wireless 360 wifi kamera

KAMERA WIRELESS PER SHTEPI | SECURITY CAMERA

INSTALIMI | LIDHJA | KONFIGURIMI

Konfigurimi i kameres eshte shume i thjeshte: Shkarko Aplikacionin dhe Ndiq Udhezimet e Aplikacionit dhe me Audio. Nga Shkarkimi i “360 Smart Camera” app, do ju duhen vetem pak minuta per ta lidhur ne nje rrjet WiFi dhe duke gjetur nje prize per ta lidhur me energjine elektrike.

Instalim i lehte dhe  I shpejte
Lidhje e qendrueshme WiFi 2.4GHz.
Suporton iOS | Android | Xiaomi |

KAMERA WIRELESS PER MONITORIM TE VAZHDUESHEM

Kamera Wireless Dyqan Taxi

 

VIDEO DHE AUDIO | BISEDA LIVE

Kamera 360 VR me wireless ka nje lente me kend te gjere qe mundeson pamje 150° , ju mundeson te jeni te lidhur me familjen tuaj fale funksionit Two-way Talk, ka mikrofon dhe altoparlant te integruar qe mundesojne nje bisede normale. Me shume se nje person mund te shohi te kjo kamera

Mund te perdoret edhe si Hidden camera | Outdoor security Camera Nese vendoset ne nje vend qe te mos preket nga lageshtira.

KAMERA SIGURIE TE VOGLA PER SHTEPINE TUAJ

Kamera sigurie mini HD qe punon me lidhjen e Wifi dhe permasa mjaft te vogla me rezolucion te larte dhe me mikrofon per te regjistruar dhe degjuar live gjithcka. Kamera suporton IOS dhe android per ta pare dhe konfiguruar. Suporton edhe karte memorje ( memory card SD ) te jashtme

KAMERA WIRELESS 360 NE SHITJE ONLINE

 

Eshte e vogel por nje | Kamera Spektakolare | Kamera Inteligjente |

Baby Monitor me Mikrofon dhe altoparlant Kamera sigurie ne shitje per shtepi

PERDORE SI BABY MONITOR

Funksionon si nje baby monitor inteligjent.
Ju mundeson gjate monitorimit te femijes suaj te keni me shume se nje lidhje video.
Jo vetem mami por dhe babi mund te kontrollojne femijen.
Nderkohe qe ai eshte ne dhomen tjeter ose eshte larg.
Marrja e nje fotografie gjithashtu eshte me e lehte me butonin e saj | Pamje Fotografike
Qendroni zgjuar me femijet tuaj Mund te komunikoni lehtesisht me ta
Flit me femijen kur ai eshte i merzitur apo eshte duke qare.

Wi Fi Wireless Security Camera | Easy To Install

Shikoni shtepine tuaj kudo ne cdo kohe nga celulari juaj

Alarm anti vjedhjes ne shtepine tuaj.
Monitoroni | Bisedoni me kafshet tuaja
Kujdesuni per femijen tuaj ne rolin e nje | Baby monitor
Qendro lidhur me familjen tende me funksionin e bisedes ne kohe reale.

KAMERA WIRELESS MINI 360+ | KAMERA SIGURIE NE SHITJE

Kendi i shikimit 150 grade
Imazhet | 3D Noise Reduction | 4X Digital Zoom
Sensori i Imazheve | 1\4” Super CMOS Sensor
Video | 1080p KAMERA 360 VIDEO
Drita Infrared Night Vision | 9x940mm IR LEDs
Alarm | Anti-Vjedhjes | Kamera sigurie Tirane
Memorja | Micro SD\ TF, 8-32G | Memory Card
Pajisjet qe suporton Android | iOS | Windows Not Supported

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI NE SHITJE | WIRELESS

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet ne zyra, institucione si dhe per shtepine tuaj.
Te gjitha produktet tona jane te nje Cilesie te larte dhe me Cmimet me Konkuruese ne treg.

Kamera Wireless 360 eshte e vetmja kamer qe ju nevojitet ne shtepi , Per te monitoruar, kontrolluar, dhe per te patur gjithmone dijeni per cfare ndodh ne shtepi, zyre, biznes e ne cdo ambient tjeter ku ju deshironi.

KAMERA MINI WIFI WIRELESS | HOME SECURITY MINI CAMERA | 1080p WiFi 


KAMERA SIGURIE NE SHITJE | Blerje Online | Dyqan Taxi TIRANE
Per Porosi ne Telefon | Kontaktoni ne numer | 0682141111
CHECK HERE FOR 360-DEGREE CAMERAS | VR CAMERA

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kamera

Ngjyra

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Bashkim Selami

  Nuk rrotullohet 360 grade , 4yje

  • nga dyqantaxi

   Z. Bashkim. Eshte Kamera wireless me kend te gjere por nuk ka rrotullim 360 grade.
   Nese deshironi dicka qe te komendohet me PTZ kemi shume modele te tjera.
   faleminderit

Main Menu

kamera wireless 360 per kompjuter

Kamera Wireless mini Android 360 + Kamer sigurie ne shitje

4,900 L5,900 L (-17%)

Shto ne Shporte