360+ | Mini Kamera me WiFi | Resgjistroni dhe siguroni cdo ambjent | Dyqan Taxi

 • Kamera Sigurie E Fsheht Per Shtepi | VR Cam Fish Eye

  • Kamer per pamje te qarte.
  • Ideale per te pare levizjet qe ndodhin ne ambjente te ndryshme.
  • Mundeson pamje gjate nates me infrared.
 • Kamera Wireless mini Android 360 + Kamer sigurie ne shitje

  01
  • Kamera Wireless
  • Ideale per te monitoruar femijet, kafshet, ngjarje te ndryshme apo thjesht per te biseduar.
  • Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
  • Mund ta vendosni kudo
  • Pamje profesionale
  • Kamera 360+ me Micro USB 5V-1A
  4,900 L5,900 L
 • Mi Camera Sigure Dyqan Taxi

  Mi Camera Home Security – Kamera Sigurie XIAOMI

  – Mund te perdoret si nje kamera e fshehte.
  – Kamera kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne dijeni per situaten e shtepise suaj .
  – Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.
  – Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
  – Mikrofon te integruar.
  – Mund ta vendosni kudo
  – Pamje profesionale
  – Mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.

  6,490 L

Main Menu