• forca e karakterit shitje online dyqan taxi

  Forca e karakterit – Angela Duckworth

  Nje liber i cili do te thyeje bindjen tuaj se per te ecur perpara ju nevojitet me patjeter qe ju te keni nje talent.

  Angela Duckworth sjell nje liber per kedo qe eshte ne kerkim te suksesit.

   

  1,200 L
 • fuqia libra ne shitje ne dyqan taxi

  Fuqia – Rhonda Byrne

  Fuqia nje liber qe do te deshironi ta lexoni rrufeshem.

  A e keni menduar ndonjehere se jeta qe ti do, leviz sipas fuqise dhe se fuqia me e madhe eshte fuqia per te pasur cdo gje qe ti do.

   

  1,300 L
 • ti je vertete i forte libra ne shitje dyqan taxi

  Ti je vertete i forte – Jen Sincero

  Nje liber qe do te na udheheq drej mesimeve motivuese dhe zbavitese.

  Autorja Jen Sincero, nje trajnere e sukseshme qe udheton ne te gjithe boten, na ofron 27 kapituj te hareshem dhe plot histori frymezuese.

  Keshilla te vlefshme, ushtrime te thjeshta dhe praktike.

  1,000 L

Main Menu